AlgeriaAlgieria
Ligue 1Ligue 1
Runda 1

MC Algier vs MC Oran Typy i Porady Bukmacherskie

Ali La Pointe Stadium, Douera

Nasze typy: MC Algier — Wygrana (59%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.48
62%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

59%
27%
14%
MC AlgierRemisMC Oran
Wynik
MC Algier
@ 1.46
60%
Obie drużyny strzelą
Nie
@ 1.49
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
@ 1.07
43%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -1
@ 2.00
50%
1. połowa
Remis
@ 1.91
45%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 3.70
27.0%
Dokładny wynik
1:0
@ 4.10
24.4%

Dodatkowe rynki

Rzuty rożne
Poniżej 9.5
@ 1.42
64.5%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
9 min czytania

Alberyjska Ligue 1 wchodzi w kolejny ciekawy etap sezonu. MC Oran przyjeżdża na Ali La Pointe Stadium w Douerze jako jedna z dwóch niepokonanych drużyn w tabeli. Z dorobkiem sześciu punktów z dwóch zwycięstw podopieczni z Oranu plasują się tuż za czołówką i zamierzają pójść za ciosem w meczu trzecie...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

MC Algier10
5Remisy
5MC Oran
2.4Średnia bramek
40%Obie Strzelają
40%Powyżej 2.5
20 lut 2026MC Oran2-1MC Algier
16 wrz 2025MC Algier3-2MC Oran
6 mar 2025MC Oran0-2MC Algier
11 paź 2024MC Algier1-0MC Oran
14 cze 2024MC Algier3-2MC Oran
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
1xBet1.533.326.61
Betano1.183.353.85
Betfair1.473.407.00

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
MC Algier vs MC Oran — typy i zapowiedź meczu
MC Algier
PWWWD
Ostatnia formavs
MC Oran
WWDWW

MC Algier vs MC Oran: Rywalizacja wicelidera z gospodarzem w Ligue 1

Alberyjska Ligue 1 wchodzi w kolejny ciekawy etap sezonu. MC Oran przyjeżdża na Ali La Pointe Stadium w Douerze jako jedna z dwóch niepokonanych drużyn w tabeli. Z dorobkiem sześciu punktów z dwóch zwycięstw podopieczni z Oranu plasują się tuż za czołówką i zamierzają pójść za ciosem w meczu trzeciej kolejki. Ich forma w ostatnich tygodniach budzi respekt wśród rywali.

MC Algier natomiast zajmuje ósme miejsce z trzema punktami na koncie. Gospodarze mają za sobą jeden pomyślny występ, ale teraz stoją przed trudniejszym wyzwaniem — dojdzie do starcia dwóch zespołów o diametralnie różnym momentum. Brak znaczącej różnicy w odpoczynku sprawia, że kluczowa będzie dyspozycja dnia i skuteczność w kluczowych momentach. Bukmacherzy w swoich ofertach starają się odzwierciedlić tę dysproporcję, oferując atrakcyjne kursy na różne rynki.

Lokalny kickoff zaplanowany jest na godzinę 21:00 czasu warszawskiego we wtorek 22 września 2026 roku. Obie ekipy przystąpią do tego starcia z identycznym czasem regeneracji, co tylko podkreśla, jak wyrównana może być ta konfrontacja na neutralnym gruncie.

MC Algier kontra MC Oran — aktualna forma i seria wyników przed meczem

MC Algier przystępuje do spotkania z bilansem trzech punktów i serią WWLDW, która w ostatnich tygodniach prezentuje się solidnie, ale nie bezbłędnie. Zespół z Ali La Pointe Stadium zdobył dwukrotnie po dwa gole, pokonując MB Rouisset oraz ASO Chlef, co pokazuje skuteczność w wykańczaniu akcji. Jednak porażka 0:1 na wyjeździe z ES Sétif ujawniła problemy z kreatywnością w meczach przeciwko ustabilizowanym defensywom. Remis 1:1 z MB Rouisset oraz wąskie zwycięstwo 2:1 z Olympique Akbou sugerują, że forma defensywna gości wymaga czujności — średnia 0.9 gola na mecz i 40% clean sheetów to statystyki przyzwoite, lecz nie gwarantujące spokoju.

MC Oran plasuje się znacznie wyżej w tabeli z sześcioma punktami i Form WWDLW, co wskazuje na większą regularność. Zespół zgromadził siedem zwycięstw w dziesięciu ostatnich meczach, utrzymując średnią 1.4 gola na spotkanie. Wyjazdowe zwycięstwo 1:0 nad ASO Chlef oraz domowe 2:0 z Témouchent demonstrowały stabilność zarówno w ataku, jak i w obronie. Porażka 1:3 na wyjeździe z CR Belouizdad stanowi jednak czerwona flagę — przy średniej 1.0 gola straconego na mecz i 50% czystych kont, defensywa MC Oran nie jest nieprzebijalna, szczególnie w starciach z mocniejszymi rywalami.

Przy kursach 1X2 sugerujących wyrównaną rywalizację, kluczowa będzie zdolność MC Algier do narzucenia własnego stylu na własnym boisku. Statystyki BTTS na poziomie 40% dla obu drużyn sugerują, że obie strony potrafią strzelić, lecz niekoniecznie w każdym spotkaniu. Średnie scoringowe (1.5 dla gospodarzy, 1.4 dla gości) oraz lepsza forma MC Oran w ostatnich tygodniach stawiają go w roli drużyny z lekką przewagą momentum, jednak przewaga własnego boiska dla MC Algier może zniwelować różnicę w tabeli.

Historia bezpośrednich starć MC Algier z MC Oran

Rywalizacja między MC Algier a MC Oran dostarcza kibicom interesujących statystyk na tle ligowych zmagań. W ostatnich dwudziestu konfrontacjach obu drużyn wyraźną przewagę zbudował MC Algier, który zgromadził dziesięć zwycięstw. Na korzyść MC Oran zakończyło się pięć spotkań, natomiast pięciokrotnie lepsi okazywali się gracze obu ekip i mecze kończyły się podziałem punktów. Taka dysproporcja w bilansie bezpośrednim wskazuje na wyraźnego faworyta w kontekście stylistyki pojedynków między tymi zespołami.

Analizując pięć ostatnich spotkań, można dostrzec pewną regularność w postaci wysokiej liczby bramek. Średnia wynosząca 2,4 gola na mecz sugeruje, że starcia te rzadko kończą się niskimi wynikami. Warto jednak odnotować wskaźnik BTTS na poziomie czterdziestu procent, co oznacza, że w sześciu na piętnście ostatnich meczów obie drużyny wpisywały się na listę strzelców. Pozornie niska wartość BTTS przy relatywnie wysokiej średniej bramek sugeruje, że wiele z tych goli padało w jednej pojedynczej bramce jednego z zespołów.

Najświeższe rezultaty pokazują lekką zmienność w układzie sił. MC Oran pokonał MC Algier w lutym 2026 roku wynikiem dwa do jednego, co stanowi jeden z niewielu przypadków, gdy ekipa gości wracała ze zwycięstwem. MC Algier zrewanżował się we septembrze 2025 roku wygrywając trzy do dwóch, a wcześniejsze mecze z marca i października 2024 roku przyniosły korzyść algierskiej drużynie. Przewaga MC Algier w bezpośrednich pojedynkach pozostaje statystycznie istotna, jednak MC Oran udowodnił, że potrafi napsuć krwi swojemu rywalowi.

Kluczowe aspekty taktyczne starcia MC Algier z MC Oran

Analiza dostępnych danych statystycznych ujawnia interesujący kontrast między obiema ekipami przed ich bezpośrednim pojedynkiem. MC Oran przystąpi do tego spotkania w roli zespołu znajdującego się wyżej w tabeli, z dorobkiem sześciu punktów po dwóch zwycięstwach i bilansem bramkowym 2:0. Kluczową obserwacją dla strategii gry Oran jest fakt, że aż 50% ich zdobytych bramek pada w przedziale czasowym 76-90 minut, co jasno wskazuje na zespół potrafiący narzucić tempo w końcowej fazie spotkania, gdy rywale zaczynają odczuwać zmęczenie. Ta statystyka sugeruje, że MC Oran prawdopodobnie skoncentruje się na kontrolowaniu środkowej części gry, by następnie przeprowadzać decydujące ataki w ostatnich kwadransach zawodów.

Z drugiej strony, MC Algier mimo zajmowania dopiero ósmej lokaty zgromadził już trzy punkty i wyróżnia się absolutną szczelnością defensywy — zero straconych bramek w dotychczasowych meczach ligowych. Brak zdobytych goli sugeruje jednak problemy z kreatywnością w fazie ataku pozycyjnego. Ekipa gospodarzy stanie przed wyzwaniem złamania dobrze zorganizowanej obrony gości, którzy utrzymali czyste konto w swoim ostatnim spotkaniu. Istotnym czynnikiem może okazać się postawa defensywna MC Algier, która mimo braku oficjalnych danych o formacji będzie musiała wykazać się koncentracją przez pełne 90 minut, aby nie dać się zaskoczyć w terminalnej fazie meczu.

W kontekście rynku zakładów, obrona obu stron prezentuje się solidnie, co czyni opcję under 2,5 gola potencjalnie wartościową propozycją. Brak goli straconych przez obie ekipy w dotychczasowych meczach Ligue 1 wspiera również linię BTTS na poziomie nie, aczkolwiek słaba efektywność ataku MC Algier może argumentować za odwrotnym kierunkiem. Ponieważ obie drużyny miały identyczny czas odpoczynku — cztery dni i jedno spotkanie w ciągu ostatnich dziesięciu dni — czynnik zmęczenia fizycznego nie powinien odgrywać decydującej roli w tym pojedynku.

Gdzie szukać wartości w kursach na starcie sezonu?

MC Algier przystępuje do tego pojedynku jako wyraźny faworyt w ofercie bukmacherskiej. Kurs na zwycięstwo gospodarzy oscyluje wokół 1.52, co implikuje prawdopodobieństwo na poziomie blisko 59 procent. Jednak najlepsza dostępna oferta na wygraną drużyny z Algieru sięga 1.6 w serwisie Betano, co oznacza lepszą wartość dla graczy niż standardowy kurs. Trzeba jednak przyznać, że choć przewaga w tabeli sugeruje dominację MC Oran, to akurat ten zespół ma za sobą trudniejszy początek rozgrywek pod względem punktowym, co może mieć znaczenie w kontekście psychologicznym zawodników przed tym starciem.

Analiza rynku bramkowego wskazuje na tendencję do niskich wyników w meczach z udziałem MC Algier. Typ "poniżej 2.5" zgromadził najwyższy współczynnik pewności spośród wszystkich propozycji – 61 procent. Kurs w okolicach 3.32 na remis wydaje się adekwatny do realnej szansy na taki scenariusz, aczkolwiek bardziej atrakcyjna jest propozycja 3.4 dostępna u Betfair. Warto zauważyć, że obie ekipy preferują zrównoważony styl gry, co naturalnie sprzyja obstawianiu niskiej liczby goli w spotkaniu.

Rynki uzupełniające oferują dodatkowe możliwości dla bardziej wymagających graczy. Opcja "BTTS: nie" z identycznym prawdopodobieństwem co typ na poniżej 2.5 może stanowić ciekawą alternatywę dla tych, którzy szukają wyższych kursów. Z kolei podwójna szansa 1X przy pewności na poziomie 43 procent stanowi najbardziej zachowawczą propozycję w niniejszej analizie, adresowaną do graczy o niskiej tolerancji na ryzyko. Bukmacherzy systematycznie obniżają marżę na tym rynku, co sprawia, że wartość jest trudniejsza do wygenerowania w porównaniu z pozostałymi opcjami.

Rynek dodatkowy: Handicap azjatycki i linia bramkowa na mecz MC Algier – MC Oran

Biorąc pod uwagę dysproporcję w tabeli przed tym starciem, warto przyjrzeć się linii handicap azjatycki. MC Oran, plasujący się na trzeciej pozycji z kompletem zwycięstw, może być faworytem w standardowym rynku 1X2, lecz linia handicapowa na poziomie +0,5 / -0,5 bramek oferuje bardziej zrównoważone kursy. Dla ostrożniejszych graczy podwójna szansa (DC) na wygraną MC Oran lub remis przy kursie bliskim 1,40 stanowi solidną podstawę bukmacherskiego kuponu.

Jeśli chodzi o rynek połowa/pełny czas (PP/KM), analizy wskazują na prawdopodobny rezultat na przerwę – remisy po pierwszej połowie osiągają wartość 1,91 przy zaufaniu na poziomie czterdziestu sześciu procent. W kontekście poprzednich meczów obu drużyn, gdzie MC Algier notował wyrównane pierwsze polowy, a MC Oran preferował stopniowe budowanie przewagi, scenariusz "X/X" lub "X/2" wydaje się uzasadniony. Dodatkowo rynek dokładny wynik (CS) wskazuje najwyższą wartość dla rezultatu 1:0 przy kursie 4,15 i prawdopodobieństwie dwudziestu czterech procent – co można wykorzystać jako zakład solo lub w kombinacji z powyżej/poniżej 2,5 gola.

Dla graczy szukających wyższych kursów, rynek BTTS (obie drużyny strzelą) może okazać się interesujący, biorąc pod uwagę, że obie ekipy w tym sezonie prezentowały skuteczność w ataku. Jednak brak dostępnych danych o bramkach w poprzednich meczach nakazuje ostrożność. Warto również rozważyć zakłady na liczbę żółtych lub czerwonych kartek, które w algierskiej Lidze 1 potrafią być wysokie, szczególnie w starciach drużyn o zbliżonym potencjale taktycznym.

Kurs na wygraną MC Algier przy niskiej liczbie goli

Uwzględniając dotychczasowe osiągnięcia obu zespołów w tym sezonie oraz czynniki analizowane powyżej, za najbardziej prawdopodobny scenariusz należy uznać zwycięstwo gospodarzy. Typ 1 w rynku 1X2, z kursem odpowiadającym 59% pewności, stanowi główną rekomendację. Uzupełniająco warto rozważyć poniżej 2.5 goli oraz BTTS: nie, które również zyskują analityczne uzasadnienie. Dla ostrożniejszych graczy podwójna szansa 1X oferuje zwiększone prawdopodobieństwo sukcesu kosztem niższego zwrotu.

Zalecane selekcje na ten pojedynek: zwycięstwo gospodarzy (1X2), poniżej 2.5 bramek oraz BTTS: nie. Warto monitorować ruchy kursów u poszczególnych bukmacherów przed pierwszym gwizdkiem, aby upewnić się co do najwyższej wartości.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.50 · 61%
Najlepsza WartośćNieObie drużyny strzelą@1.50 · 61%
Nasze typy: MC Algier vs MC Oran — MC Algier — Wygrana (59%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie

Najczęstsze pytania

MC Algier vs MC Oran: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje MC Algier z 60% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla MC Algier vs MC Oran?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 45% pewnością.
MC Algier vs MC Oran: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to X/1 z 27% pewnością.
Jaka jest prognoza Rzuty rożne dla MC Algier vs MC Oran?
Nasz typ na Rzuty rożne to Poniżej 9.5 z 65% pewnością.
Ile goli padnie w MC Algier vs MC Oran?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (62% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się MC Algier vs MC Oran?
MC Algier vs MC Oran odbędzie się 4 lis 2026 na Ali La Pointe Stadium.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1MC OranMC Oran541050+513
2CR BelouizdadCR Belouizdad541095+413
3MB RouissetMB Rouisset640263+312
4JS KabylieJS Kabylie531173+410
5USM AlgierUSM Algier531163+310
6MC AlgierMC Algier321041+37
7JS El BiarJS El Biar62131211+17
8Olympique AkbouOlympique Akbou52126607
9CS KonstantynaCS Konstantyna62131112-17
10Ben AknounBen Aknoun51317706
11ES SétifES Sétif512264+25
12KhenchelaKhenchela51223305
13TémouchentTémouchent612337-45
14ASO ChlefASO Chlef6033510-53
15JS SaouraJS Saoura502306-62
16US BiskraUS Biskra6024312-92

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

MC Algier
PWWWD
10Rozgrywane
6Wygrane
2Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz2
Wynik %60%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.5
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

13 paźDu ASO Chlef1-1
9 paźWvs Témouchent1-0
18 wrzWvs MB Rouisset2-0
5 czeWvs ASO Chlef2-0
20 majPu ES Sétif0-1
MC Oran
WWDWW
10Rozgrywane
6Wygrane
2Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz2
Wynik %60%
Gole/Mecz2
Średnio Goli1.1
Średnio Stracone0.9
Obie Strzelają30%
Czyste konta60%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

17 paźWvs Khenchela1-0
13 paźWu US Biskra1-0
8 paźDvs ES Sétif0-0
18 wrzWu ASO Chlef1-0
11 wrzWvs Témouchent2-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.4
Obie Strzelają40%
Powyżej 2.5 Goli40%
Powyżej 1.5 Goli60%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
MC Algier281.4 na mecz
MC Oran201 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
MC Algier10 (50%)
MC Oran5 (25%)
20 lut 2026Ligue 1MC Oran2-1MC Algier
16 wrz 2025Ligue 1MC Algier3-2MC Oran
6 mar 2025Ligue 1MC Oran0-2MC Algier
11 paź 2024Ligue 1MC Algier1-0MC Oran
14 cze 2024Ligue 1MC Algier3-2MC Oran
26 sty 2024Ligue 1MC Oran0-2MC Algier
7 lip 2023Ligue 1MC Algier1-0MC Oran
7 gru 2022Ligue 1MC Oran3-0MC Algier
10 cze 2022Ligue 1MC Algier0-0MC Oran
5 lut 2022Ligue 1MC Oran1-0MC Algier
19 cze 2021Ligue 1MC Oran2-1MC Algier
11 sty 2021Ligue 1MC Algier1-1MC Oran
29 lut 2020Ligue 1MC Algier1-1MC Oran
15 wrz 2019Ligue 1MC Oran2-3MC Algier
9 kwi 2019Ligue 1MC Algier1-0MC Oran
22 wrz 2018Ligue 1MC Oran4-3MC Algier
12 mar 2018Ligue 1MC Algier4-0MC Oran
17 paź 2017Ligue 1MC Oran0-0MC Algier
21 kwi 2017Ligue 1MC Oran0-0MC Algier
23 wrz 2016Ligue 1MC Algier1-0MC Oran

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska