FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 18

Lahti vs FF Jaro Typy i Porady Bukmacherskie

1 sie 2026
2-0
Koniec meczu
Lahden Stadion, Lahti
Trafiony
Nasza propozycja
Wynik
Lahti
2 : 0
FT

Porady bukmacherskie

58%
22%
20%
LahtiRemisFF Jaro
Wynik
Lahti
58%
Liczba goli
Powyżej 2.5
57%
Obie drużyny strzelą
Tak
56%
Podwójna szansa
Doma/Remis
40%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -1.00
@ 1.95
51%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Lahti7
4Remisy
6FF Jaro
2.76Średnia bramek
53%Obie Strzelają
35%Powyżej 2.5
18 wrz 2026Lahti1-1FF Jaro
1 sie 2026Lahti2-0FF Jaro
4 kwi 2026FF Jaro0-1Lahti
27 paź 2024Lahti1-0FF Jaro
23 paź 2024FF Jaro2-0Lahti
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Lahti vs FF Jaro?
Nasz model przewiduje Lahti z 58% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Lahti vs FF Jaro?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (57% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Lahti vs FF Jaro?
Obie drużyny strzelą: Tak (56% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Lahti vs FF Jaro?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 40% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Jaka jest prognoza Azjatycka handicap dla Lahti vs FF Jaro?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Lahti -1.00 z 51% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Lahti vs FF Jaro?
Lahti vs FF Jaro odbędzie się 1 sie 2026 na Lahden Stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2714674932+1748
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2711974033+742
5VPSVPS27116103131039
6OuluOulu27114123033-337
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Lahti
WWPDP
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %40%
Gole/Mecz2
Średnio Goli1
Średnio Stracone1
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

9 paźPu SJK0-1
18 wrzDvs FF Jaro1-1
12 wrzPu Ilves1-3
8 wrzWvs Mariehamn2-1
31 sieWu VPS1-0
FF Jaro
PPDDW
10Rozgrywane
2Wygrane
2Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz0.8
Wynik %20%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli0.6
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają40%
Czyste konta10%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

10 paźWu Turku PS1-0
18 wrzDu Lahti1-1
12 wrzDvs SJK1-1
8 wrzPu Ilves0-2
31 siePu Mariehamn0-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy17
Średnio Goli2.76
Obie Strzelają53%
Powyżej 2.5 Goli35%
Powyżej 1.5 Goli82%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Lahti241.41 na mecz
FF Jaro231.35 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Lahti6 (35%)
FF Jaro2 (12%)
18 wrz 2026VeikkausliigaLahti1-1FF Jaro
1 sie 2026VeikkausliigaLahti2-0FF Jaro
4 kwi 2026VeikkausliigaFF Jaro0-1Lahti
27 paź 2024VeikkausliigaLahti1-0FF Jaro
23 paź 2024VeikkausliigaFF Jaro2-0Lahti
18 paź 2015VeikkausliigaFF Jaro1-1Lahti
2 sie 2015VeikkausliigaLahti1-1FF Jaro
14 maj 2015VeikkausliigaFF Jaro1-1Lahti
28 wrz 2014VeikkausliigaFF Jaro0-4Lahti
24 cze 2014VeikkausliigaLahti1-0FF Jaro
23 kwi 2014VeikkausliigaFF Jaro2-1Lahti
27 wrz 2013VeikkausliigaLahti5-2FF Jaro
13 lip 2013VeikkausliigaFF Jaro7-1Lahti
23 maj 2013VeikkausliigaLahti1-2FF Jaro
7 paź 2012VeikkausliigaFF Jaro2-1Lahti
29 lip 2012VeikkausliigaLahti0-2FF Jaro
21 maj 2012VeikkausliigaFF Jaro0-2Lahti

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska