SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Juventud Torremolinos vs Huesca Typy i Porady Bukmacherskie

Estadio Municipal El Pozuelo, Torremolinos

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
Juventud TorremolinosRemisHuesca
Wynik
Huesca
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
59%
Obie drużyny strzelą
Tak
65%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Juventud TorremolinosvsHuesca
42%
Forma
58%
43%
Atak
57%
35%
Obrona
65%
36%
Poisson
64%
50%
H2H
50%
50%
Gole
50%
42%
Ogółem
57%

Najczęstsze pytania

Kto wygra Juventud Torremolinos vs Huesca?
Nasz model przewiduje Huesca z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Juventud Torremolinos vs Huesca?
Obie drużyny strzelą: Tak (65% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Juventud Torremolinos vs Huesca?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Juventud Torremolinos vs Huesca?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (59% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Juventud Torremolinos vs Huesca?
Juventud Torremolinos vs Huesca odbędzie się 14 lis 2026 na Estadio Municipal El Pozuelo.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Juventud Torremolinos
PPDDW
10Rozgrywane
1Wygrane
3Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz0.6
Wynik %10%
Gole/Mecz3.5
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone2.3
Obie Strzelają60%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

24 paźWvs Real Murcia1-0
18 paźDu Sant Andreu2-2
10 paźDvs Gimnastic2-2
3 paźPu Alcorcón0-5
26 wrzPvs Algeciras1-2
Huesca
DWDDD
10Rozgrywane
2Wygrane
7Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %20%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

24 paźDvs Antequera1-1
16 paźDu Alcorcón1-1
10 paźDu Águilas2-2
4 paźWvs Europa FC3-1
27 wrzDu Teruel1-1

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska