Topmecz
FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 30

Inter Turku vs HJK Helsinki Typy i Porady Bukmacherskie

Veritas Stadion, Turku

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
Inter TurkuRemisHJK Helsinki
Wynik
HJK Helsinki
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
53%
Obie drużyny strzelą
Tak
60%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Inter Turku4
5Remisy
11HJK Helsinki
2.75Średnia bramek
55%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
9 wrz 2026HJK Helsinki2-1Inter Turku
5 wrz 2026Inter Turku1-0HJK Helsinki
17 cze 2026HJK Helsinki3-3Inter Turku
29 kwi 2026Inter Turku1-1HJK Helsinki
26 paź 2025HJK Helsinki1-1Inter Turku
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Inter Turku vs HJK Helsinki?
Nasz model przewiduje HJK Helsinki z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Ile goli padnie w Inter Turku vs HJK Helsinki?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (53% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Inter Turku vs HJK Helsinki?
Obie drużyny strzelą: Tak (60% pewności).
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Inter Turku vs HJK Helsinki?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Inter Turku vs HJK Helsinki?
Inter Turku vs HJK Helsinki odbędzie się 29 paź 2026 na Veritas Stadion.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2714674932+1748
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2711974033+742
5VPSVPS27116103131039
6OuluOulu27114123033-337
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Inter Turku
PWWDW
10Rozgrywane
5Wygrane
3Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.8
Wynik %50%
Gole/Mecz1.3
Średnio Goli0.7
Średnio Stracone0.6
Obie Strzelają20%
Czyste konta80%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

11 paźWvs KuPS1-0
7 paźDu Gnistan0-0
18 wrzWu Oulu1-0
14 wrzWvs VPS1-0
9 wrzPu HJK Helsinki1-2
HJK Helsinki
WDDWW
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz3.2
Średnio Goli2
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

12 paźWu Oulu4-3
8 paźWvs VPS6-0
18 wrzDu Gnistan1-1
13 wrzDu KuPS0-0
9 wrzWvs Inter Turku2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy20
Średnio Goli2.75
Obie Strzelają55%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli70%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Inter Turku211.05 na mecz
HJK Helsinki341.7 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Inter Turku3 (15%)
HJK Helsinki7 (35%)
9 wrz 2026VeikkausliigaHJK Helsinki2-1Inter Turku
5 wrz 2026Puchar FinlandiiInter Turku1-0HJK Helsinki
17 cze 2026VeikkausliigaHJK Helsinki3-3Inter Turku
29 kwi 2026VeikkausliigaInter Turku1-1HJK Helsinki
26 paź 2025VeikkausliigaHJK Helsinki1-1Inter Turku
23 wrz 2025VeikkausliigaInter Turku0-0HJK Helsinki
4 sie 2025VeikkausliigaHJK Helsinki1-4Inter Turku
3 maj 2025VeikkausliigaInter Turku1-1HJK Helsinki
25 sie 2024VeikkausliigaHJK Helsinki1-0Inter Turku
11 maj 2024VeikkausliigaInter Turku0-1HJK Helsinki
16 wrz 2023VeikkausliigaHJK Helsinki2-0Inter Turku
20 sie 2023VeikkausliigaInter Turku1-3HJK Helsinki
13 maj 2023VeikkausliigaHJK Helsinki4-1Inter Turku
2 paź 2022VeikkausliigaHJK Helsinki3-0Inter Turku
3 maj 2022VeikkausliigaInter Turku0-1HJK Helsinki
23 kwi 2022VeikkausliigaHJK Helsinki1-4Inter Turku
24 paź 2021VeikkausliigaHJK Helsinki2-1Inter Turku
26 wrz 2021VeikkausliigaHJK Helsinki0-1Inter Turku
11 wrz 2021VeikkausliigaInter Turku1-3HJK Helsinki
10 kwi 2021Puchar FinlandiiHJK Helsinki4-0Inter Turku

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska