Runda 8
Ingolstadt 04 vs SV Wehen Typy i Porady Bukmacherskie
Audi Sportpark, Ingolstadt
Nasze typy: Ingolstadt 04 — Wygrana (47%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.
Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Obie drużyny strzelą
Tak
@ 1.50
62%
ZaufaniePorady bukmacherskie
Ingolstadt 04RemisSV Wehen
Wynik
Ingolstadt 04
@ 1.73
49%
Liczba goli
Powyżej 2.5
@ 1.57
60%
Obie drużyny strzelą
Najlepsza WartośćTak
@ 1.50
62%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
@ 1.27
38%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.5
@ 1.95
51%
1. połowa
Remis
@ 2.27
40%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 5.10
19.6%
Dokładny wynik
2:1
@ 9.00
11.1%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem
Analiza ekspertów
Analiza w przygotowaniu
Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.
Kluczowe Statystyki
1Remisy
4
4.13Średnia bramek
88%Obie Strzelają
88%Powyżej 2.5
28 lut 2026SV Wehen2-1Ingolstadt 04
20 wrz 2025Ingolstadt 040-0SV Wehen
10 maj 2025Ingolstadt 042-3SV Wehen
14 gru 2024SV Wehen2-5Ingolstadt 04
4 mar 2023SV Wehen4-1Ingolstadt 04
Kursy
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.47 | 3.65 | 2.55 |
Najczęstsze pytania
Ingolstadt 04 vs SV Wehen: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Ingolstadt 04 z 49% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaki jest najlepszy zakład na Ingolstadt 04 vs SV Wehen?
Naszą główną rekomendacją jest Tak z 62% pewnością.
Jaki wynik jest przewidywany dla Ingolstadt 04 vs SV Wehen?
Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 2:1 (11.1% implikowane prawdopodobieństwo).
Ingolstadt 04 vs SV Wehen: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Ingolstadt 04 -0.5 z 51% pewnością.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla Ingolstadt 04 vs SV Wehen?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 40% pewnością.
Kiedy i gdzie odbędzie się Ingolstadt 04 vs SV Wehen?
Ingolstadt 04 vs SV Wehen odbędzie się 10 paź 2026 na Audi Sportpark.
Dodatkowe informacje
| # | Drużyna | P | W | R | P | GF | GA | GD | pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 19 | 7 | +12 | 18 | ||
| 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 | 9 | +10 | 15 | ||
| 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 9 | +4 | 14 | ||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 12 | +7 | 13 | ||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 8 | +6 | 13 | ||
| 6 | 7 | 3 | 3 | 1 | 15 | 15 | 0 | 12 | ||
| 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 8 | +3 | 11 | ||
| 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 13 | -1 | 11 | ||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 10 | ||
| 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 10 | ||
| 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 13 | -3 | 10 | ||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 | ||
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 8 | ||
| 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 8 | ||
| 15 | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 15 | -3 | 7 | ||
| 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 15 | -4 | 7 | ||
| 17 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 15 | -7 | 6 | ||
| 18 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 5 | ||
| 19 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 13 | -8 | 5 | ||
| 20 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 4 |
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek
Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze
WPWPP
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 3.5 |
| Średnio Goli | 1.7 |
| Średnio Stracone | 1.8 |
| Obie Strzelają | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
Ostatnie Mecze
19 wrzPu FC Viktoria Köln0-3
16 wrzPvs Hoffenheim II1-2
12 wrzWu FC Saarbrücken1-0
4 wrzPvs Alemannia Aachen0-3
29 sieWu SG Sonnenhof Großaspach2-0
DDPWP
10Rozgrywane
2Wygrane
2Remisy
6Przegrane
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.7 |
| Średnio Goli | 0.8 |
| Średnio Stracone | 1.9 |
| Obie Strzelają | 40% |
| Czyste konta | 30% |
| Nie strzelił | 40% |
Ostatnie Mecze
20 wrzPvs MSV Duisburg1-4
16 wrzWu Fortuna Koeln2-0
13 wrzPvs Waldhof Mannheim0-1
5 wrzDu Hansa Rostock1-1
29 sieDvs Rot-Weiß Essen0-0
Historia Spotkań
Statystyki Zakładów
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 8 |
| Średnio Goli | 4.13 |
| Obie Strzelają | 88% |
| Powyżej 2.5 Goli | 88% |
| Powyżej 1.5 Goli | 88% |
Gole dla Zespołu
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| Ingolstadt 04 | 17 | 2.13 na mecz |
| SV Wehen | 16 | 2 na mecz |
Czyste konta
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| Ingolstadt 04 | 1 (13%) |
| SV Wehen | 1 (13%) |
28 lut 20263. LigaSV Wehen2-1Ingolstadt 04
20 wrz 20253. LigaIngolstadt 040-0SV Wehen
10 maj 20253. LigaIngolstadt 042-3SV Wehen
14 gru 20243. LigaSV Wehen2-5Ingolstadt 04
4 mar 20233. LigaSV Wehen4-1Ingolstadt 04
27 sie 20223. LigaIngolstadt 042-3SV Wehen
13 mar 20213. LigaSV Wehen1-2Ingolstadt 04
6 lis 20203. LigaIngolstadt 044-1SV Wehen

