SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Ibiza vs FC Cartagena Typy i Porady Bukmacherskie

Estadi Municipal de Can Misses, Ibiza

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
IbizaRemisFC Cartagena
Wynik
Ibiza
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
50%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Ibiza3
1Remisy
2FC Cartagena
4Średnia bramek
83%Obie Strzelają
83%Powyżej 2.5
16 maj 2026Ibiza3-1FC Cartagena
11 sty 2026FC Cartagena1-4Ibiza
29 sty 2023Ibiza2-2FC Cartagena
16 paź 2022FC Cartagena2-0Ibiza
12 lut 2022Ibiza2-1FC Cartagena
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Ibiza vs FC Cartagena: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Ibiza z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Ibiza vs FC Cartagena?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Ibiza vs FC Cartagena?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Ibiza vs FC Cartagena?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (50% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Ibiza vs FC Cartagena?
Ibiza vs FC Cartagena odbędzie się 15 lis 2026 na Estadi Municipal de Can Misses.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madryt IIReal Madryt II104331311+215
9GimnasticGimnastic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Ibiza
WDWDW
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz3
Średnio Goli1.7
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają60%
Czyste konta30%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

30 paźWvs Europa FC3-0
25 paźDu Alcorcón3-3
17 paźWu Águilas2-1
9 paźDvs Real Madryt II1-1
4 paźWu Villarreal B1-0
FC Cartagena
WDWPP
10Rozgrywane
4Wygrane
3Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.5
Wynik %40%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają50%
Czyste konta30%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

31 paźPu Real Madryt II0-2
25 paźPu Villarreal B1-4
16 paźWvs Europa FC3-0
11 paźDu Antequera1-1
7 paźWvs Real Murcia1-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy6
Średnio Goli4
Obie Strzelają83%
Powyżej 2.5 Goli83%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Ibiza122 na mecz
FC Cartagena122 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Ibiza0 (0%)
FC Cartagena1 (17%)
16 maj 2026Primera RFEF - Grupa 2Ibiza3-1FC Cartagena
11 sty 2026Primera RFEF - Grupa 2FC Cartagena1-4Ibiza
29 sty 2023Druga LigaIbiza2-2FC Cartagena
16 paź 2022Druga LigaFC Cartagena2-0Ibiza
12 lut 2022Druga LigaIbiza2-1FC Cartagena
10 paź 2021Druga LigaFC Cartagena5-1Ibiza

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska