SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Hércules vs Villarreal B Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
HérculesRemisVillarreal B
Wynik
Villarreal B
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Hércules1
0Remisy
3Villarreal B
2.25Średnia bramek
50%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
3 maj 2026Villarreal B1-0Hércules
18 paź 2025Hércules2-1Villarreal B
4 maj 2025Villarreal B2-1Hércules
17 lis 2024Hércules0-2Villarreal B
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Hércules vs Villarreal B?
Nasz model przewiduje Villarreal B z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Hércules vs Villarreal B?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Hércules vs Villarreal B?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Hércules vs Villarreal B?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Hércules vs Villarreal B?
Hércules vs Villarreal B odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Hércules
WDWPP
10Rozgrywane
4Wygrane
2Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %40%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają40%
Czyste konta40%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

25 paźPu Gimnastic2-4
17 paźPu Algeciras0-2
12 paźWvs Sant Andreu1-0
3 paźDvs Real Jaén0-0
26 wrzWu Águilas1-0
Villarreal B
WPDWW
10Rozgrywane
6Wygrane
3Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz2.1
Wynik %60%
Gole/Mecz3.3
Średnio Goli2.2
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają70%
Czyste konta20%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

25 paźWvs FC Cartagena4-1
17 paźWvs Teruel2-0
10 paźDu Real Jaén3-3
4 paźPvs Ibiza0-1
25 wrzWu Atlético Madryt II3-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy4
Średnio Goli2.25
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli75%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Hércules30.75 na mecz
Villarreal B61.5 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Hércules0 (0%)
Villarreal B2 (50%)
3 maj 2026Primera RFEF - Grupa 2Villarreal B1-0Hércules
18 paź 2025Primera RFEF - Grupa 2Hércules2-1Villarreal B
4 maj 2025Primera RFEF - Grupa 2Villarreal B2-1Hércules
17 lis 2024Primera RFEF - Grupa 2Hércules0-2Villarreal B

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska