FinlandFinlandia
VeikkausliigaVeikkausliiga
Runda 18

Gnistan vs KuPS Typy i Porady Bukmacherskie

1 sie 2026
0-1
Koniec meczu
Markku.fi Areena, Helsinki
⚡
Następne spotkanie
KuPS vs Gnistan
29 paź · Veikkausliiga
›
Trafiony
Nasza propozycja
Handicap azjatycki
KuPS -0.25
@ 1.41
0 : 1
FT

Porady bukmacherskie

31%
24%
45%
GnistanRemisKuPS
Wynik
KuPS
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
57%
Obie drużyny strzelą
Tak
59%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
37%
Handicap azjatycki
H. Goście -0.25
@ 1.41
71%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Gnistan0
3Remisy
7KuPS
3Średnia bramek
50%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
8 wrz 2026Gnistan1-1KuPS
1 sie 2026Gnistan0-1KuPS
11 kwi 2026KuPS1-0Gnistan
30 paź 2025KuPS1-1Gnistan
27 wrz 2025Gnistan0-4KuPS
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Gnistan vs KuPS: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje KuPS z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Gnistan vs KuPS?
Obie drużyny strzelą: Tak (59% pewności).
Czy podwójna szansa 12 to dobry zakład na Gnistan vs KuPS?
Nasz typ podwójnej szansy to 12 z 37% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Gnistan vs KuPS: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to KuPS -0.25 z 71% pewnością.
Ile goli padnie w Gnistan vs KuPS?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (57% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Gnistan vs KuPS?
Gnistan vs KuPS odbędzie się 1 sie 2026 na Markku.fi Areena.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Inter TurkuInter Turku27141033318+1552
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2714674932+1748
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2711974033+742
5VPSVPS27116103131039
6OuluOulu27114123033-337
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Gnistan
DWDDP
10Rozgrywane
3Wygrane
5Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %30%
Gole/Mecz2.5
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają70%
Czyste konta10%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

12 paźPu VPS0-1
7 paźDvs Inter Turku0-0
18 wrzDvs HJK Helsinki1-1
12 wrzWu Oulu2-1
8 wrzDvs KuPS1-1
KuPS
DWPPP
10Rozgrywane
2Wygrane
3Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz0.9
Wynik %20%
Gole/Mecz2.2
Średnio Goli0.9
Średnio Stracone1.3
Obie Strzelają40%
Czyste konta30%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

15 paźPvs Trabzonspor2-4
11 paźPu Inter Turku0-1
8 paźPvs Oulu0-1
19 wrzWu VPS2-0
13 wrzDvs HJK Helsinki0-0

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy10
Średnio Goli3
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli70%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Gnistan60.6 na mecz
KuPS242.4 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Gnistan1 (10%)
KuPS5 (50%)
8 wrz 2026VeikkausliigaGnistan1-1KuPS
1 sie 2026VeikkausliigaGnistan0-1KuPS
11 kwi 2026VeikkausliigaKuPS1-0Gnistan
30 paź 2025VeikkausliigaKuPS1-1Gnistan
27 wrz 2025VeikkausliigaGnistan0-4KuPS
1 lip 2025VeikkausliigaKuPS6-2Gnistan
27 kwi 2025VeikkausliigaGnistan1-2KuPS
7 lip 2024VeikkausliigaKuPS3-1Gnistan
19 maj 2024VeikkausliigaGnistan0-0KuPS
20 mar 2021Puchar FinlandiiKuPS5-0Gnistan

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska