SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Europa FC vs Sant Andreu Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (45%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

10%
45%
45%
Europa FCRemisSant Andreu
Wynik
Sant Andreu
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
54%
Obie drużyny strzelą
Tak
60%
Podwójna szansa
Remis/Na wyjeździe
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Europa FCvsSant Andreu
38%
Forma
63%
30%
Atak
70%
39%
Obrona
61%
46%
Poisson
54%
62%
H2H
38%
55%
Gole
45%
45%
Ogółem
55%

Najczęstsze pytania

Kto wygra Europa FC vs Sant Andreu?
Nasz model przewiduje Sant Andreu z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy podwójna szansa X2 to dobry zakład na Europa FC vs Sant Andreu?
Nasz typ podwójnej szansy to X2 z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Europa FC vs Sant Andreu?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (54% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Czy obie drużyny strzelą w Europa FC vs Sant Andreu?
Obie drużyny strzelą: Tak (60% pewności).
Kiedy i gdzie odbędzie się Europa FC vs Sant Andreu?
Europa FC vs Sant Andreu odbędzie się 14 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Europa FC
PWPPP
10Rozgrywane
2Wygrane
1Remisy
7Przegrane
Punkty/Mecz0.7
Wynik %20%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli0.6
Średnio Stracone1.8
Obie Strzelają40%
Czyste konta20%
Nie strzelił50%

Ostatnie Mecze

30 paźPu Ibiza0-3
23 paźPvs Zaragoza0-1
16 paźPu FC Cartagena0-3
11 paźWvs Algeciras2-1
4 paźPu Huesca1-3
Sant Andreu
DPDPW
10Rozgrywane
3Wygrane
3Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.2
Wynik %30%
Gole/Mecz2.4
Średnio Goli1.2
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają50%
Czyste konta20%
Nie strzelił30%

Ostatnie Mecze

31 paźWvs Teruel2-0
24 paźPu Rayo Majadahonda1-2
18 paźDvs Juventud Torremolinos2-2
12 paźPu Hércules0-1
4 paźDvs Antequera2-2

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska