SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Atlético Madryt II vs Teruel Typy i Porady Bukmacherskie

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
Atlético Madryt IIRemisTeruel
Wynik
Atlético Madryt II
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
60%
Obie drużyny strzelą
Tak
60%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Atlético Madryt II1
1Remisy
0Teruel
1.5Średnia bramek
0%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
19 kwi 2026Teruel0-0Atlético Madryt II
30 lis 2025Atlético Madryt II3-0Teruel
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Atlético Madryt II vs Teruel: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Atlético Madryt II z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Atlético Madryt II vs Teruel?
Obie drużyny strzelą: Tak (60% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Atlético Madryt II vs Teruel?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Atlético Madryt II vs Teruel?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (60% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Atlético Madryt II vs Teruel?
Atlético Madryt II vs Teruel odbędzie się 15 lis 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madryt IIReal Madryt II104331311+215
9GimnasticGimnastic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Atlético Madryt II
PDPDD
10Rozgrywane
2Wygrane
5Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %20%
Gole/Mecz3.4
Średnio Goli1.8
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają70%
Czyste konta30%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

30 paźDvs Alcorcón1-1
25 paźDvs Real Jaén1-1
18 paźPu Gimnastic1-2
11 paźDvs Zaragoza4-4
2 paźPu Real Madryt II2-3
Teruel
PWPDP
10Rozgrywane
1Wygrane
3Remisy
6Przegrane
Punkty/Mecz0.6
Wynik %10%
Gole/Mecz2.1
Średnio Goli0.4
Średnio Stracone1.7
Obie Strzelają30%
Czyste konta20%
Nie strzelił60%

Ostatnie Mecze

31 paźPu Sant Andreu0-2
24 paźDvs Águilas1-1
17 paźPu Villarreal B0-2
10 paźWvs Alcorcón1-0
4 paźPu Zaragoza1-4

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy2
Średnio Goli1.5
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli50%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Atlético Madryt II31.5 na mecz
Teruel00 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Atlético Madryt II2 (100%)
Teruel1 (50%)
19 kwi 2026Primera RFEF - Grupa 2Teruel0-0Atlético Madryt II
30 lis 2025Primera RFEF - Grupa 2Atlético Madryt II3-0Teruel

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska