PeruPeru
Primera DivisiónPrimera División
Runda 7

Atlético Grau vs FBC Melgar Typy i Porady Bukmacherskie

Ambrosio Maco Arroyo, Piura

Nasze typy: FBC Melgar — Wygrana (35%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
@ 1.62
58%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?
Bonus sportowy 200%Bonus na MŚ 2026
Odbierz
+100% od pierwszej wpłatyBonus dopasowany do depozytu
Odbierz

Porady bukmacherskie

35%
31%
35%
Atlético GrauRemisFBC Melgar
Wynik
Atlético Grau
@ 2.35
36%
Obie drużyny strzelą
Tak
@ 1.85
50%
Podwójna szansa
Doma/Na wyjeździe
@ 1.33
35%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.25
@ 2.17
46%
1. połowa
Remis
@ 1.89
45%
HT/FT
Remis/Gospodarz
@ 5.60
17.9%

Dodatkowe rynki

Rzuty rożne
Poniżej 9.5
@ 1.56
58.9%
Strzelec w dowolnym momencie
Raul Ruidiaz
38.5%@ 2.60
Adrian Fernandez
33.3%@ 3.00
Bernardo Cuesta
31.3%@ 3.20
Cristian Bordacahar
29.4%@ 3.40
Pablo Erustes
29.4%@ 3.40
Luis Benites
27.8%@ 3.60
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Założyciel i główny analityk
60.3% 30+ lat
13 min czytania

Estadio Ambrosio Maco Arroyo w Piura tego wieczoru zamienia się w arenę emocji, gdzie przy dźwiękach lokalnych kibiców Atlético Grau stawi czoła FBC Melgar w ramach 7. kolejki fazy Clausura peruwiańskiej Primera División. Obie drużyny przystąpią do tego starcia po bardzo różnym okresie przygotowawcz...

Przeczytaj pełną analizę

Kluczowe Statystyki

Atlético Grau2
4Remisy
4FBC Melgar
1.8Średnia bramek
30%Obie Strzelają
50%Powyżej 2.5
15 mar 2026FBC Melgar0-0Atlético Grau
5 paź 2025Atlético Grau0-0FBC Melgar
18 maj 2025FBC Melgar1-1Atlético Grau
24 wrz 2024FBC Melgar0-0Atlético Grau
21 kwi 2024Atlético Grau1-2FBC Melgar
Zobacz wszystkie mecze

Kursy

Bukmacher1X2
10Bet1.803.101.90
1xBet2.802.802.75
Bet3651.803.101.91

Pełna analiza

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Założyciel i główny analityk
60.3% Skuteczność «Nasz Typ»
30+ Lat Doświadczenia
16.2k Śledzone Prognozy
Atlético Grau vs FBC Melgar — typy i zapowiedź meczu
Atlético Grau
PPDWW
Ostatnia formavs
FBC Melgar
WDPWD

Typy 1X2 na mecz Atlético Grau - FBC Melgar: analityczna analiza kursów bukmachera Bet365

Estadio Ambrosio Maco Arroyo w Piura tego wieczoru zamienia się w arenę emocji, gdzie przy dźwiękach lokalnych kibiców Atlético Grau stawi czoła FBC Melgar w ramach 7. kolejki fazy Clausura peruwiańskiej Primera División. Obie drużyny przystąpią do tego starcia po bardzo różnym okresie przygotowawczym - gospodarze mieli aż dziesięć dni na odpoczynek i regenerację, podczas gdy FBC Melgar w tym samym czasie rozegrał jeden mecz, co może wpłynąć na świeżość nóg w kluczowych momentach pojedynku.

FBC Melgar przystępuje do meczu z wyraźną presją zwycięstwa, ponieważ walczy o awans do Copa Sudamericana i posiada jeden punkt przewagi nad dziesiątym Atlético Grau. Taka dysproporcja w motywacji może okazać się kluczowa w kontekście kursów 1X2 oferowanych przez Bet365, gdzie kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.55, remizu 3.1, a na wygraną gości 2.7 - co sugeruje niezwykle wyrównaną rywalizację obu zespołów.

Dla graczy szukających wartości w kursach bukmachera, mecz Atlético Grau kontra FBC Melgar przedstawia fascynującą zagadkę taktyczną. Forma gości z Okzytanii (W3 D1 L2) ustępuje nieco wyczynom Melgar (W3 D2 L1), lecz atut własnego boiska i dłuższy odpoczynek mogą wyrównać te różnice. Czy beniaminek z Piura wykorzysta psychologiczną przewagę własnego terenu, czy może faworyzowany FBC Melgar potwierdzi swoje aspiracje awansowe?

Kluczowi zawodnicy i prawdopodobne składy

FBC Melgar przystąpi do tego pojedynku z dwójką napastników, którzy odpowiadają za całą zdobycz bramkową drużyny w obecnym sezonie. C. Bordacahar jest najskuteczniejszym strzelcem ekipy z dwoma golami na koncie, podczas gdy B. Cuesta dorzucił jedną bramkę oraz jedną asystę. Obaj zawodnicy tworzą groźny duet w formacji 4-4-2, która powinna zapewnić gospodarzom solidną presję w ofensywie. W linii pomocy kluczową rolę mogą odegrać M. Lazo oraz H. Orzán, którzy będą odpowiedzialni za konstruowanie akcji i dostarczanie piłek do wysuniętych napastników.

Atlético Grau, występujące w systemie 4-2-3-1, dysponuje bardziej rozproszonym zagrożeniem pod bramką przeciwnika. W prawdopodobnym składzie na to spotkanie w bramce stanie P. Álvarez, a przed nim rozstawieni zostaną R. Tapia, L. Acevedo, I. Tapia oraz E. Rodas jako czwórka obrońców. W drugiej linii R. Guarderas i C. Neira utworzą parę defensywnych pomocników, podczas gdy przed nimi w roli ofensywnych rozgrywających znajdą się E. Franco, A. Vásquez i D. Barreto. Na szczycie ataku umieszczony został R. Ruidíaz, który powinien stanowić główne zagrożenie dla defensywy rywali.

Obie drużyny prezentują odmienne filozofie taktyczne, co powinno przełożyć się na interesujące starcie na środku boiska. Prawdopodobny skład FBC Melgar z bramkarzem C. Cácedą na czele sugeruje, że gospodarze postawią na stabilność defensywna przy jednoczesnym wykorzystaniu szybkich skrzydeł w osobach W. Tandazo i J. Vidales. Atlético Grau natomiast będzie musiało zneutralizować atak przeciwnika poprzez agresywną grę środkiem pola, gdzie kluczową rolę odgrywać będzie R. Tapia. Warto zwrócić uwagę na potencjalne pojedynki w strefie środkowej, które mogą zadecydować o tym, która ze stron zdoła narzucić swój styl gry.

Historia bezpośrednich pojedynków: Atlético Grau kontra FBC Melgar w liczbach

Bilans pięciu ostatnich spotkań między Atlético Grau a FBC Melgar przedstawia się niemal idealnie wyrównany, co czyni ten pojedynek niezwykle interesującym z perspektywy rynku 1X2. W pięciu meczach rozegranych między tymi drużynami każda ze stron zanotowała po jednym zwycięstwie, natomiast aż trzykrotnie kibice oglądali rezultat bezbramkowy. Średnia liczba goli w tych starciach wynosi zaledwie 1,8 na mecz, co plasuje rywalizację w czołówce najbardziej parszywych ligowych pojedynków pod względem ofensywnych statystyk.

Szczególnie uderzający jest brak trafień obu drużyn w aż 70% spotkań — wskaźnik BTTS na poziomie zaledwie 30% potwierdza, że mecze między Atlético Grau a FBC Melgar to prawdziwe defensive showcase. Ostatnie trzy konfrontacje zakończyły się bezbramkowymi remisy, co sugeruje, że obie ekipy preferują ostrożną taktykę i koncentrują się na niwelowaniu atutów rywala zamiast na konstruowaniu własnej gry ofensywnej. FBC Melgar zdołał jednak przerwać tę passę w kwietniu 2024 roku, wygrywając 2:1 na wyjeździe, co pozostaje ich jedynym zwycięstwem w ostatnich pięciu starciach.

Dla graczy szukających wartości na rynku 1X2 kluczowe jest uwzględnienie faktu, że Atlético Grau triumfowało w bezpośrednim pojedynku w 2024 roku, przerywając passę trzech z rzędu meczów bez porażki w rywalizacji z FBC Melgar. Trwająca dominacja remiów (4 w ostatnich 5 meczach) sprawia, że opcja X nabiera szczególnego znaczenia w kontekście kursów oferowanych przez bukmacherów na ten mecz.

Taktyczne starcie formacji: kompakt vs równowaga

Spotkanie na Estadio Ambrosio Maco Arroyo w Piura przyniesie konfrontację dwóch odmiennych filozofii taktycznych. Atlético Grau, zajmujące 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów, preferuje ustawienie 4-2-3-1, które kładzie nacisk na zwartą defensywę i szybkie wyjścia do przodu przez skrzydłowych. Kluczowym elementem tej formacji są dwaj defensywni pomocnicy pełniący rolę swego rodzaju bufora między linią obrony a atakiem. Statystyki defensywne gospodarzy budzą respekt — zaledwie 3 bramki stracone w 6 meczach oraz jedno czyste konto mówią same za siebie. Problemem pozostaje jednak zupełny brak zdobytych goli, co czyni tę drużynę niezwykle trudną do pokonania, ale jednocześnie ogranicza jej możliwości w ataku pozycyjnym.

FBC Melgar, plasujący się dwa oczka wyżej z 11 punktami, wybrał tradycyjniejszy układ 4-4-2, oferujący większą kontrolę na środku pola kosztem głębi defensywnej. Drużyna ta dysponuje lepszym bilansem bramkowym (4 strzelone, 1 stracona) i wyraźnie preferuje działania w drugiej połowie spotkania — aż 50% swoich goli zdobywa w przedziale czasowym od 76. do 90. minuty. To statystyka niezwykle istotna przy planowaniu taktyki na ten pojedynek. Melgar posiada wyraźną przewagę motywacyjną, walcząc o awans do Copa Sudamericana, co powinno przełożyć się na większą inicjatywę w kreowaniu sytuacji podbramkowych.

Kluczowym elementem tego starcia będzie to, czy Atlético Grau zdoła utrzymać swoją solidność defensywną przez pełne 90 minut, jednocześnie próbując wykorzystać przestrzenie zostawiane przez bardziej otwartą formację rywala. FBC Melgar natomiast musi wykorzystać przewagę w środku pola i cierpliwie budować akcje, czekając na moment osłabienia defensywy przeciwnika w końcowych fragmentach spotkania. Kursy Bet365 (2.55 dla gospodarzy, 3.1 na remis, 2.7 dla gości) wskazują na wyrównane szanse obu drużyn, co odzwierciedla złożoność taktycznej układanki tego starcia.

Atlético Grau kontra FBC Melgar — analiza formy i trendów defensywy przed meczem w Piurze

FBC Melgar przystępuje do tego starcia w wyraźnie lepszej dyspozycji, co potwierdza bilans z ostatnich dziesięciu spotkań (W5 D4 L1) oraz przewaga formy oszacowana na 59% wobec zaledwie 41% dla Atlético Grau. Drużyna z Arequipa prezentuje imponującą skuteczność w ataku, zdobywając średnio dwie bramki na mecz — w ostatniej kolejce rozgromiła na wyjeździe Club Deportivo Los Chankas 3:0, a wcześniej pokonała u siebie Sporting Cristal 2:1. Słabszym akcentem pozostaje linia defensywna, która traci przeciętnie 1,1 gola na spotkanie, a tylko w dwóch z pięciu ostatnich meczów zaliczyła clean sheet. Warto jednak zauważyć, że Melgar potrafił zremisować 1:1 z silną Alianzą Lima, co świadczy o waleczności tej ekipy w starciach z topowymi przeciwnikami.

Atlético Grau znajduje się w kryzysie ofensywnym — seria WWDLL zawiera dwa ostatnie mecze bez zdobytej bramki, w tym porażkę 0:2 na wyjeździe ze Sport Huancayo oraz nieoczekiwany falstart 0:1 w domowym starciu ze Sport Boys. Klub z Piury zdobywa średnio zaledwie jedną bramkę na mecz, a wskaźnik BTTS na poziomie 30% jednoznacznie wskazuje na problemy z tworzeniem klarownych sytuacji strzeleckich. Defensywa natomiast prezentuje się solidnie, tracąc średnio 0,8 gola na spotkanie i notując czyste konta w 40% przypadków — w ostatniej kolejce zremisowali 0:0 na wyjeździe z Juan Pablo II College, utrzymując wysoką dyscyplinę taktyczną.

Bezpośrednie porównanie statystyk ujawnia przepaść w jakości ataku — przy przewadze 71% do 29% na korzyść Melgaru, gospodarze będą musieli polegać na zwartych strukturach obronnych, aby powstrzymać napór gości. Atlético Grau ma za sobą wprawdzie przekonujące zwycięstwo 3:1 na wyjeździe z FC Cajamarca, jednak ta sama drużyna kilka dni później zdemolowała Melgar 4:2, co sugeruje, że Peruwiańska Primera División obfituje w niespodzianki i formę dnia. Melgar przyjezdzi do Piury po falstarcie 2:4 w starciu z FC Cajamarca, lecz seria trzech meczów bez porażki (wliczając wspomniany remis z Alianzą Lima) buduje momentum przed tym starciem.

Kluczowym pytaniem pozostaje, czy defensywa Atlético Grau — statystycznie jedna z najsolidniejszych w Clausurze — zdoła wytrzymać ciśnienie ataku Melgaru, który w 80% swoich meczów w tym sezonie obie drużyny zdobyły bramkę. Kursy na BTTS oraz linię over 2,5 będą naturalnie preferowane przez analityków, lecz trzeba pamiętać, że Atlético Grau potrafi zamknąć mecz w defensywie — clean sheet w 40% spotkań to wynik znacznie powyżej średniej ligowej, co czyni opcję under gola bardziej ryzykowną, niż sugerują to surowe statystyki Melgaru. Fani zakładów powinni rozważyć también opcję Podwójne szanse na korzyść gospodarzy lub remisa, biorąc pod uwagę ich ostatnią passę wygrywania meczów u siebie.

Gdzie kryje się wartość w starciu Atlético Grau z FBC Melgar?

Rywalizacja na Estadio Ambrosio Maco Arroyo w Piura zapowiada się jako wyrównane starcie, w którym kursy bukmacherów niemal idealnie odzwierciedlają brak wyraźnego faworyta. Przy kursach 1X2 oscylujących wokół wartości 2.75–2.80 dla każdego z trzech rezultatów, podskórna probabilistyka implikowana przez bukmacherów oscyluje w przedziale 33–34% dla każdego z możliwych scenariuszy. Nasza analiza wskazuje jednak na pewne rozbieżności, które mogą sugerować wartość — w szczególności w zakładzie na zwycięstwo gospodarzy, gdzie najlepszy dostępny kurs 2.9 u Unibet oferuje nieco wyższą wartość niż średnia rynkowa.

Forma obu drużyn w tym sezonie Clausury prezentuje się niezwykle zbliżenie. Atlético Grau, zajmujące 10. pozycję z dorobkiem 10 punktów po sześciu kolejkach, zanotowało trzy zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. FBC Melgar, plasujący się dwa miejsca wyżej z 11 punktami, prezentuje statystyki W3 D2 L1. Ta minimalna przewaga w liczbie punktów przekłada się na symboliczne uznanie gości za nieznacznego faworyta w kursach, jednak różnica ta jest na tyle niewielka, że zakład DC 12 (podwójna szansa na wygraną gospodarzy lub gości) przy kursie sugerowanym przez rynek wydaje się rozsądnym wyborem z obniżonym ryzykiem.

Największą pewność analitycy deklarują wobec zakładu poniżej 2.5 goli z ufnością na poziomie 58%. Przy tak wyrównanych drużynach i niskich kursach na niskie wyniki, statystyki obu zespołów potwierdzają tendencję do zaciętych, wyrównanych pojedynków z ograniczoną liczbą bramek. Warto jednak zauważyć, że nasze drugie co do pewności wskazanie to BTTS: yes z ufnością 50% — co tworzy interesującą rozbieżność analityczną, którą warto rozważyć przy konstruowaniu kuponów. Dla graczy szukających wyższych kursów, opcja draw no bet lub azjatycki handicap mogą oferować dodatkową wartość w zależności od indywidualnej oceny ryzyka.

Podsumowując, najbardziej uzasadnionym wyborem zgodnie z naszą analizą pozostaje rezultat 1 przy kursie 2.9 u Unibet, aczkolwiek z moderate pewnością na poziomie 36%. Kombinacja poniżej 2.5 goli z opcjonalnym BTTS: yes tworzy potencjalnie wartościowy duet zakładów, zwłaszcza że kurs na under przy średniej rynkowej może oferować lepszą wartość niż sugerują to początkowe kursy. Pamiętać należy, że przy kursach tak bliskich siebie — jak w przypadku tego meczu, gdzie wszystkie trzy opcje 1X2 mieszczą się w przedziale 2.7–2.8 — marża bukmachera odgrywa kluczową rolę w długoterminowej wartości zakładów.

Dodatkowe typy na mecz Atlético Grau – FBC Melgar

Poza standardowym rynkiem 1X2 warto zwrócić uwagę na kilka dodatkowych pozycji, które mogą okazać się wartościowe. Nasz model wskazuje na wysoką pewność co do rezultatu do przerwy – remis przy kursie 1.89 i prognozowanej probabilitecie na poziomie 45% wydaje się rozsądnym wyborem, szczególnie biorąc pod uwagę, że oba zespoły znajdują się blisko siebie w tabeli i rozpoczynają ten pojedynek z podobną formą. Atlético Grau u siebie rzadko wygrywa pierwsze polowy, co dodatkowo wspiera ten typ.

Na rynku kornerów model sugeruje poniżej 9.5 przy kursie 1.43 z aż 61% pewnością – obie drużyny preferują bardziej zorganizowaną grę, co zazwyczaj przekłada się na mniejszą liczbę rzutów rożnych. Jeśli chodzi o kartki, sędzia R. Mendez w tym sezonie pokazuje srednio 5.3 zółtych kartoników na mecz, lecz nasz model wskazuje na poniżej 5.5 przy kursie 1.60 i 52% prawdopodobieństwie – być może zawodnicy podejdą do tego spotkania ostrożnie, zwłaszcza że przewaga w tabeli jest minimalna i żaden z zespołów nie będzie chciał tracić punktów przez nierozwagę.

Na rynku strzelców bramki w dowolnym momencie meczu wyróżnia się Raul Ruidiaz z kursem 2.60 i 38% pewnością. Biorąc pod uwagę, że FBC Melgar będzie prawdopodobnie atakować, aby awansować wyżej w tabeli, Ruidiaz jako główny napastnik może znaleźć przestrzeń do wykończenia akcji. Warto jednak pamiętać, że rynki strzeleckie są zawsze obarczone większym ryzykiem niż typy na rezultat meczu czy kartki.

Werdykt przed meczem w Piurze

Analizując aktualną formę obu ekip w tabeli Clausura, można dostrzec wyrównaną rywalizację na papierze. Atlético Grau zajmuje 10. pozycję z dorobkiem 10 punktów, podczas gdy FBC Melgar plasuje się tuż wyżej na 7. miejscu z 11 punktami na koncie. Różnica w liczbie zwycięstw i porażek sugeruje minimalną przewagę gości, jednak ich ostatnie wyniki nie pozwalają na jednoznaczne wskazanie faworyta. W tym kontekście najrozsądniejszym wyborem w ramach rynku 1X2 pozostaje вариант "12", który pokrywa oba scenariusze wygranej bez remisu. Rynek BTTS z przewidywanym wynikiem "tak" przy 50% pewności również zasługuje na uwagę, biorąc pod uwagę, że obie drużyny regularnie zdobywały bramki w poprzednich spotkaniach. Rynek poniżej 2.5 gola wydaje się najbardziej prawdopodobny przy 58% уверен ności, co wynika z ostrożnego podejścia obu zespołów w defensywie.

Nasza о stateczna rekomendacja opiera się na analizie dostępnych danych statystycznych i aktualnej pozycji w tabeli. Mimo lekkiego wskazania na zwycięstwo gospodarzy (oznaczenie "1" z 36% уверен ności), ostrożność nakazuje postawić na rynek "12", który eliminuje ризик remisu. Łącząc to z typem poniżej 2.5 gola, otrzymujemy stabilną strategię dla tego pojedynku w рамках Clausura.

Nasza propozycjaPoniżej 2.5Powyżej/Poniżej bramek@1.62 · 58%
Najlepsza WartośćAtlético GrauWynik meczu (1X2)@2.35 · 36%
Nasze typy: Atlético Grau vs FBC Melgar — FBC Melgar — Wygrana (35%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak

Najczęstsze pytania

Atlético Grau vs FBC Melgar: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Atlético Grau z 36% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Jaka jest prognoza Połowa meczu dla Atlético Grau vs FBC Melgar?
Nasz typ na Połowa meczu to Remis z 45% pewnością.
Atlético Grau vs FBC Melgar: jaki jest nasz typ na PP/KM?
Nasz typ na PP/KM to X/1 z 18% pewnością.
Jaka jest prognoza Rzuty rożne dla Atlético Grau vs FBC Melgar?
Nasz typ na Rzuty rożne to Poniżej 9.5 z 59% pewnością.
Ile goli padnie w Atlético Grau vs FBC Melgar?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (58% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Atlético Grau vs FBC Melgar?
Atlético Grau vs FBC Melgar odbędzie się 1 wrz 2026 na Ambrosio Maco Arroyo.

Dodatkowe informacje

Atlético GrauAtlético Grau

Najlepsi strzelcy

Brak danych

Asysty

Brak danych

Żółte kartki

F. Oncoy
F. OncoyPomocnik
10
I. Camargo
I. CamargoNapastnik
10
I. Tapia
I. TapiaObrońca
10
FBC MelgarFBC Melgar

Najlepsi strzelcy

C. Bordacahar
C. BordacaharPomocnik
2Gole
B. Cuesta
B. CuestaNapastnik
1Gole

Asysty

B. Cuesta
B. CuestaNapastnik
1Asysty
M. Lazo
M. LazoObrońca
1Asysty
Matias Zegarra
Matias ZegarraObrońca
1Asysty

Żółte kartki

M. Lazo
M. LazoObrońca
20
C. Bordacahar
C. BordacaharPomocnik
10
B. Cuesta
B. CuestaNapastnik
10
Matias Zegarra
Matias ZegarraObrońca
10
J. Alcántar
J. AlcántarObrońca
10

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Atlético Grau
PPDWW
10Rozgrywane
5Wygrane
1Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1.6
Wynik %50%
Gole/Mecz1.8
Średnio Goli1
Średnio Stracone0.8
Obie Strzelają30%
Czyste konta40%
Nie strzelił40%

Ostatnie Mecze

21 sieWu FC Cajamarca3-1
14 sieWvs Comerciantes Unidos1-0
8 sieDu Juan Pablo II College0-0
1 siePvs Sport Boys0-1
25 lipPu Sport Huancayo0-2
FBC Melgar
WDPWD
10Rozgrywane
5Wygrane
4Remisy
1Przegrane
Punkty/Mecz1.9
Wynik %50%
Gole/Mecz3.1
Średnio Goli2
Średnio Stracone1.1
Obie Strzelają80%
Czyste konta20%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

23 sieDvs Alianza Lima1-1
15 sieWu Club Deportivo Los Chankas3-0
9 siePvs FC Cajamarca2-4
2 sieDu UCV Moquegua0-0
26 lipWvs Sporting Cristal2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy10
Średnio Goli1.8
Obie Strzelają30%
Powyżej 2.5 Goli50%
Powyżej 1.5 Goli60%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Atlético Grau70.7 na mecz
FBC Melgar111.1 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Atlético Grau4 (40%)
FBC Melgar6 (60%)
15 mar 2026Primera DivisiónFBC Melgar0-0Atlético Grau
5 paź 2025Primera DivisiónAtlético Grau0-0FBC Melgar
18 maj 2025Primera DivisiónFBC Melgar1-1Atlético Grau
24 wrz 2024Primera DivisiónFBC Melgar0-0Atlético Grau
21 kwi 2024Primera DivisiónAtlético Grau1-2FBC Melgar
7 lip 2023Primera DivisiónFBC Melgar3-0Atlético Grau
4 lut 2023Primera DivisiónAtlético Grau3-0FBC Melgar
24 paź 2022Primera DivisiónAtlético Grau2-1FBC Melgar
25 cze 2022Primera DivisiónFBC Melgar1-0Atlético Grau
14 paź 2020Primera DivisiónFBC Melgar3-0Atlético Grau

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska