SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Antequera vs Real Jaén Typy i Porady Bukmacherskie

27 wrz 2026
2-0
Koniec meczu
Trafiony
Nasza propozycja
Liczba goli
Poniżej 2.5
2 : 0
FT

Porady bukmacherskie

45%
28%
27%
AntequeraRemisReal Jaén
Wynik
Antequera
45%
Liczba goli
Poniżej 2.5
57%
Obie drużyny strzelą
Nie
51%
Podwójna szansa
Doma/Remis
36%
Handicap azjatycki
H. Gosp. -0.50
@ 2.07
48%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Antequera1
0Remisy
0Real Jaén
2Średnia bramek
0%Obie Strzelają
0%Powyżej 2.5
27 wrz 2026Antequera2-0Real Jaén
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Antequera vs Real Jaén: kto jest faworytem do wygranej?
Nasz model przewiduje Antequera z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Antequera vs Real Jaén?
Obie drużyny strzelą: Nie (51% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Antequera vs Real Jaén?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 36% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Antequera vs Real Jaén: jaki jest nasz typ na Azjatycka handicap?
Nasz typ na Azjatycka handicap to Antequera -0.50 z 48% pewnością.
Ile goli padnie w Antequera vs Real Jaén?
Spodziewamy się Poniżej 2.5 goli (57% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Antequera vs Real Jaén?
Antequera vs Real Jaén odbędzie się 27 wrz 2026.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnasticGimnastic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madryt IIReal Madryt II93331111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Antequera
WDDPD
10Rozgrywane
3Wygrane
5Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.4
Wynik %30%
Gole/Mecz3.1
Średnio Goli1.7
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają80%
Czyste konta10%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

24 paźDu Huesca1-1
18 paźPu Real Madryt II2-3
11 paźDvs FC Cartagena1-1
4 paźDu Sant Andreu2-2
27 wrzWvs Real Jaén2-0
Real Jaén
PDDWD
10Rozgrywane
4Wygrane
4Remisy
2Przegrane
Punkty/Mecz1.6
Wynik %40%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.2
Obie Strzelają50%
Czyste konta40%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

25 paźDu Atlético Madryt II1-1
18 paźWvs Rayo Majadahonda1-0
10 paźDvs Villarreal B3-3
3 paźDu Hércules0-0
27 wrzPu Antequera0-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy1
Średnio Goli2
Obie Strzelają0%
Powyżej 2.5 Goli0%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Antequera22 na mecz
Real Jaén00 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Antequera1 (100%)
Real Jaén0 (0%)
27 wrz 2026Primera RFEF - Grupa 2Antequera2-0Real Jaén

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska