Nasze typy: FC Carl Zeiss Jena — Wygrana (64%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.
Analiza w przygotowaniu
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.41 | 4.38 | 5.82 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.41 | 4.38 | 5.82 |
| Najlepsze kursy | 1.41 | 4.38 | 5.82 |
| Bukmacher | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 3.0 | Poniżej 3.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.22 | 3.64 | 1.57 | 2.19 | 2.56 | 1.42 | 1.99 | 1.70 |
| Najlepsze kursy | 1.22 | 3.64 | 1.57 | 2.19 | 2.56 | 1.42 | 1.99 | 1.70 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.71 | 1.97 |
| Najlepsze kursy | 1.71 | 1.97 |
| Bukmacher | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.12 | 2.45 |
| Najlepsze kursy | 1.12 | 2.45 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 4:0 | 4:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 8.80 | 10.00 | 10.00 | 7.75 | 8.15 | 10.00 | 7.38 | 7.75 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 8.80 | 10.00 | 10.00 | 7.75 | 8.15 | 10.00 | 7.38 | 7.75 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.82 | 2.61 | 5.62 |
| Najlepsze kursy | 1.82 | 2.61 | 5.62 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.03 | 1.67 | 3.44 | 1.25 | 1.36 | 2.80 |
| Najlepsze kursy | 2.03 | 1.67 | 3.44 | 1.25 | 1.36 | 2.80 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.22 | 3.63 |
| Najlepsze kursy | 1.22 | 3.63 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.22 | 3.63 |
| Najlepsze kursy | 1.22 | 3.63 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.39 | 1.46 |
| Najlepsze kursy | 2.39 | 1.46 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.39 | 1.46 |
| Najlepsze kursy | 2.39 | 1.46 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.72 | 1.21 |
| Najlepsze kursy | 3.72 | 1.21 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.72 | 1.21 |
| Najlepsze kursy | 3.72 | 1.21 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | 3:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 4.13 | 7.55 | 10.00 | 3.41 | 7.19 | 10.00 | 6.50 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 4.13 | 7.55 | 10.00 | 3.41 | 7.19 | 10.00 | 6.50 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | 2:1 | 3:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 4.13 | 7.55 | 10.00 | 10.00 | 3.41 | 7.19 | 6.50 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 4.13 | 7.55 | 10.00 | 10.00 | 3.41 | 7.19 | 6.50 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.35 | 1.76 |
| Najlepsze kursy | 1.35 | 1.76 |
| Bukmacher | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.35 | 1.76 |
| Najlepsze kursy | 1.35 | 1.76 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.03 | 1.67 | 3.44 | 1.25 | 1.36 | 2.80 |
| Najlepsze kursy | 2.03 | 1.67 | 3.44 | 1.25 | 1.36 | 2.80 |
| Bukmacher | Powyżej 1 | Poniżej 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.05 | 1.65 |
| Najlepsze kursy | 2.05 | 1.65 |
| Bukmacher | Powyżej 1 | Poniżej 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.05 | 1.65 |
| Najlepsze kursy | 2.05 | 1.65 |
| Bukmacher | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 1.78 | 1.78 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.82 | 2.61 | 5.62 |
| Najlepsze kursy | 1.82 | 2.61 | 5.62 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.48 | 2.33 |
| Najlepsze kursy | 1.48 | 2.33 |
| Bukmacher | Powyżej 2 | Poniżej 2 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.93 | 1.74 |
| Najlepsze kursy | 1.93 | 1.74 |
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 2.1 |
| Średnio Goli | 1.1 |
| Średnio Stracone | 1 |
| Obie Strzelą | 50% |
| Czyste konta | 30% |
| Nie strzelił | 30% |
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 2 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 2.4 |
| Średnio Goli | 1.4 |
| Średnio Stracone | 1 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 40% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 1.8 |
| Średnio Goli | 0.8 |
| Średnio Stracone | 1 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 1.2 |
| Wynik % | 30% |
| Gole/Mecz | 2.8 |
| Średnio Goli | 1.5 |
| Średnio Stracone | 1.3 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 3 |
| Średnio Goli | 1.4 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1.6 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 2 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.4 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 40% |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 2 |
| Średnio Goli | 3 |
| Obie Strzelą | 50% |
| Powyżej 2.5 Goli | 50% |
| Powyżej 1.5 Goli | 100% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| FC Carl Zeiss Jena | 5 | 2.5 na mecz |
| BFC Preussen | 1 | 0.5 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| FC Carl Zeiss Jena | 1 (50%) |
| BFC Preussen | 0 (0%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 2 |
| Średnio Goli | 3 |
| Obie Strzelą | 50% |
| Powyżej 2.5 Goli | 50% |
| Powyżej 1.5 Goli | 100% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| FC Carl Zeiss Jena | 5 | 2.5 na mecz |
| BFC Preussen | 1 | 0.5 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| FC Carl Zeiss Jena | 1 (50%) |
| BFC Preussen | 0 (0%) |
MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.
Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.
Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.