Nasze typy: FC Botoșani — Wygrana (54%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.
Analiza w przygotowaniu
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Najlepsze kursy | 1.72 | 3.50 | 4.78 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 4.5 | Poniżej 4.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.33 | 2.87 | 2.04 | 1.68 | 3.50 | 1.24 | 6.50 | 1.08 |
| Najlepsze kursy | 1.33 | 2.87 | 2.04 | 1.68 | 3.50 | 1.24 | 6.50 | 1.08 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.04 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 2.04 | 1.78 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz -1.5 | Goście -1.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.27 | 3.30 | 2.82 | 1.34 |
| Najlepsze kursy | 1.27 | 3.30 | 2.82 | 1.34 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.32 | 2.17 | 5.46 |
| Najlepsze kursy | 2.32 | 2.17 | 5.46 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.82 | 1.34 | 6.85 | 1.07 |
| Najlepsze kursy | 2.82 | 1.34 | 6.85 | 1.07 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz -1.5 | Goście -1.5 |
|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.32 | 2.92 | 5.85 | 1.10 |
| Najlepsze kursy | 1.32 | 2.92 | 5.85 | 1.10 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.12 | 2.46 | 4.70 |
| Najlepsze kursy | 2.12 | 2.46 | 4.70 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.63 | 2.09 |
| Najlepsze kursy | 1.63 | 2.09 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.91 | 1.79 |
| Najlepsze kursy | 1.91 | 1.79 |
| # | Drużyna | P | W | R | P | GF | GA | GD | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31 | 9 | +22 | 33 | |
| 2 |
|
14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | +24 | 32 | |
| 3 |
|
14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | +10 | 30 | |
| 4 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26 | 20 | +6 | 25 | |
| 5 |
|
14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 18 | +1 | 24 | |
| 6 |
|
14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 21 | +2 | 23 | |
| 7 |
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 20 | 0 | 21 | |
| 8 |
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 19 | |
| 9 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 18 | |
| 10 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 19 | -3 | 18 | |
| 11 |
|
14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 15 | |
| 12 |
|
14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 14 | |
| 13 |
|
14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 12 | |
| 14 |
|
14 | 3 | 3 | 8 | 8 | 16 | -8 | 12 | |
| 15 |
|
14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 31 | -17 | 8 | |
| 16 |
|
14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 5 |
| Punkty/Mecz | 0.9 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.7 |
| Średnio Goli | 1.3 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 50% |
| Czyste konta | 30% |
| Nie strzelił | 30% |
| Punkty/Mecz | 0.6 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 3 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 2 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1.8 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 2.6 |
| Średnio Goli | 1.8 |
| Średnio Stracone | 0.8 |
| Obie Strzelą | 20% |
| Czyste konta | 60% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.4 |
| Wynik % | 0% |
| Gole/Mecz | 3 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.7 |
| Średnio Goli | 1.1 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 70% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 10% |
| Punkty/Mecz | 0 |
| Wynik % | 0% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 2.2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.2 |
| Średnio Goli | 0.8 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.6 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 1.2 |
| Średnio Stracone | 2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 20 |
| Średnio Goli | 2.3 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Powyżej 2.5 Goli | 35% |
| Powyżej 1.5 Goli | 70% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| FC Botoșani | 25 | 1.25 na mecz |
| FC Voluntari | 21 | 1.05 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| FC Botoșani | 6 (30%) |
| FC Voluntari | 3 (15%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 19 |
| Średnio Goli | 2.26 |
| Obie Strzelą | 58% |
| Powyżej 2.5 Goli | 32% |
| Powyżej 1.5 Goli | 68% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| FC Botoșani | 24 | 1.26 na mecz |
| FC Voluntari | 19 | 1 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| FC Botoșani | 6 (32%) |
| FC Voluntari | 3 (16%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 1 |
| Średnio Goli | 3 |
| Obie Strzelą | 100% |
| Powyżej 2.5 Goli | 100% |
| Powyżej 1.5 Goli | 100% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| FC Botoșani | 1 | 1 na mecz |
| FC Voluntari | 2 | 2 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| FC Botoșani | 0 (0%) |
| FC Voluntari | 0 (0%) |
MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.
Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.
Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.