Nasze typy: Universitatea Cluj — Wygrana (38%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.
Analiza w przygotowaniu
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Betano | 1.98 | 3.25 | 1.78 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Betano | 1.98 | 3.25 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 2.80 | 3.25 | 2.42 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 4.5 | Poniżej 4.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 3.0 | Poniżej 3.0 | Powyżej 5.5 | Poniżej 5.5 | Powyżej 6.5 | Poniżej 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.28 | 3.25 | 1.89 | 1.81 | 3.00 | 1.30 | 5.85 | 1.10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 1.32 | 3.40 | 1.98 | 1.87 | 3.35 | 1.33 | 6.20 | 1.13 | 1.50 | 2.67 | 1.07 | 8.75 | 2.70 | 1.50 | 11.00 | 1.04 | 16.00 | 1.02 |
| Najlepsze kursy | 1.32 | 3.40 | 1.98 | 1.87 | 3.35 | 1.33 | 6.20 | 1.13 | 1.50 | 2.67 | 1.07 | 8.75 | 2.70 | 1.50 | 11.00 | 1.04 | 16.00 | 1.02 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 2.04 |
| Betano | 1.72 | 2.05 |
| Najlepsze kursy | 1.78 | 2.05 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.55 | 1.31 | 1.45 |
| Najlepsze kursy | 1.55 | 1.31 | 1.45 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz +1.5 | Goście +1.5 | Gospodarz -0.5 | Goście -0.5 | Gospodarz +0.5 | Goście +0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.99 | 1.73 | 1.16 | 4.40 | - | - | - | - |
| Betano | - | - | - | - | 2.80 | 1.47 | 1.57 | 2.47 |
| Najlepsze kursy | 1.99 | 1.73 | 1.16 | 4.40 | 2.80 | 1.47 | 1.57 | 2.47 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:0 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.75 | 8.25 | 13.00 | 29.00 | 80.00 | 300.00 | 1,250.00 | 6.60 | 10.00 | 22.00 | 60.00 | 200.00 | 900.00 | 8.75 | 10.75 | 14.00 | 32.00 | 90.00 | 300.00 | 15.50 | 35.00 | 25.00 | 35.00 | 65.00 | 200.00 | 700.00 | 110.00 | 75.00 | 100.00 | 200.00 | 500.00 | 400.00 | 300.00 | 400.00 | 800.00 |
| Najlepsze kursy | 8.75 | 8.25 | 13.00 | 29.00 | 80.00 | 300.00 | 1,250.00 | 6.60 | 10.00 | 22.00 | 60.00 | 200.00 | 900.00 | 8.75 | 10.75 | 14.00 | 32.00 | 90.00 | 300.00 | 15.50 | 35.00 | 25.00 | 35.00 | 65.00 | 200.00 | 700.00 | 110.00 | 75.00 | 100.00 | 200.00 | 500.00 | 400.00 | 300.00 | 400.00 | 800.00 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.50 | 2.16 | 3.07 |
| Betano | 3.45 | 2.07 | 3.15 |
| Najlepsze kursy | 3.50 | 2.16 | 3.15 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe | Remis/Remis | Gospodarz/Gospodarz | Remis/Gospodarz | Goście/Gospodarz | Goście/Remis | Goście/Goście |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 14.00 | 30.00 | 5.70 | 4.90 | 4.70 | 6.30 | 32.00 | 14.00 | 4.10 |
| Najlepsze kursy | 14.00 | 30.00 | 5.70 | 4.90 | 4.70 | 6.30 | 32.00 | 14.00 | 4.10 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.66 | 1.38 | 6.15 | 1.09 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.95 | 1.40 | 6.80 | 1.10 | 12.50 | 1.02 | 1.45 | 2.77 | 1.98 | 1.85 |
| Najlepsze kursy | 2.95 | 1.40 | 6.80 | 1.10 | 12.50 | 1.02 | 1.45 | 2.77 | 1.98 | 1.85 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 4.40 | 1.67 | 4.05 |
| Najlepsze kursy | 4.40 | 1.67 | 4.05 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.15 | 2.50 | 2.85 |
| Najlepsze kursy | 3.15 | 2.50 | 2.85 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz -0.5 | Goście -0.5 | Gospodarz +0.5 | Goście +0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.96 | 1.75 | - | - | - | - |
| Betano | - | - | 3.40 | 1.32 | 1.37 | 3.15 |
| Najlepsze kursy | 1.96 | 1.75 | 3.40 | 1.32 | 1.37 | 3.15 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.40 | 9.50 | 2.55 | 3.60 | 7.60 |
| Najlepsze kursy | 3.40 | 9.50 | 2.55 | 3.60 | 7.60 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 6.10 | 1.10 | 12.00 | 1.02 | 2.07 | 1.70 |
| Najlepsze kursy | 6.10 | 1.10 | 12.00 | 1.02 | 2.07 | 1.70 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.35 | 1.19 | 9.75 | 1.03 | 1.72 | 2.05 |
| Najlepsze kursy | 4.35 | 1.19 | 9.75 | 1.03 | 1.72 | 2.05 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 3.55 | 1.27 |
| Najlepsze kursy | 3.55 | 1.27 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 5.90 | 1.07 |
| Najlepsze kursy | 5.90 | 1.07 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.75 | 1.23 |
| Betano | 4.20 | 1.20 |
| Najlepsze kursy | 4.20 | 1.23 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 3.00 | 1.35 |
| Najlepsze kursy | 3.00 | 1.35 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 4:0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.72 | 4.40 | 13.50 | 60.00 | 350.00 | 4.70 | 7.00 | 22.00 | 90.00 | 500.00 | 15.00 | 23.00 | 65.00 | 300.00 | 70.00 | 110.00 | 300.00 | 400.00 |
| Najlepsze kursy | 2.72 | 4.40 | 13.50 | 60.00 | 350.00 | 4.70 | 7.00 | 22.00 | 90.00 | 500.00 | 15.00 | 23.00 | 65.00 | 300.00 | 70.00 | 110.00 | 300.00 | 400.00 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.36 | 1.65 | 1.31 |
| Najlepsze kursy | 1.36 | 1.65 | 1.31 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.42 | 1.50 | 1.36 |
| Najlepsze kursy | 1.42 | 1.50 | 1.36 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.93 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 1.93 | 1.78 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.95 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 1.95 | 1.78 |
| Bukmacher | 0 | more 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.75 | 16.00 | 4.60 | 3.50 | 4.05 | 5.80 | 10.75 | 22.00 |
| Najlepsze kursy | 8.75 | 16.00 | 4.60 | 3.50 | 4.05 | 5.80 | 10.75 | 22.00 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.72 | 12.50 | 2.52 | 4.15 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 2.72 | 12.50 | 2.52 | 4.15 | 10.00 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 9.25 | 1.18 | 8.50 |
| Najlepsze kursy | 9.25 | 1.18 | 8.50 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.10 | 1.72 | 4.30 | 1.21 | 1.25 | 3.85 |
| Najlepsze kursy | 2.10 | 1.72 | 4.30 | 1.21 | 1.25 | 3.85 |
| Bukmacher | Remis | 1st Half | 2nd Half |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.30 | 3.15 | 1.98 |
| Najlepsze kursy | 3.30 | 3.15 | 1.98 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.10 | 10.25 | 2.50 | 3.80 | 8.50 |
| Najlepsze kursy | 3.10 | 10.25 | 2.50 | 3.80 | 8.50 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 6.50 | 1.09 | 12.50 | 1.01 | 2.20 | 1.62 |
| Najlepsze kursy | 6.50 | 1.09 | 12.50 | 1.01 | 2.20 | 1.62 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.70 | 1.17 | 10.50 | 1.03 | 1.80 | 1.93 |
| Najlepsze kursy | 4.70 | 1.17 | 10.50 | 1.03 | 1.80 | 1.93 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 3.85 | 1.23 |
| Najlepsze kursy | 3.85 | 1.23 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 6.50 | 1.06 |
| Najlepsze kursy | 6.50 | 1.06 |
| Bukmacher | Odd | Even |
|---|---|---|
| Betano | 1.93 | 1.85 |
| Najlepsze kursy | 1.93 | 1.85 |
| Bukmacher | Gospodarz/Tak | Remis/Tak | Goście/Tak | Gospodarz/Nie | Remis/Nie | Goście/Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 5.20 | 4.15 | 4.70 | 4.90 | 8.75 | 4.30 |
| Najlepsze kursy | 5.20 | 4.15 | 4.70 | 4.90 | 8.75 | 4.30 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.00 | 2.49 | 2.70 |
| Betano | 3.05 | 2.47 | 2.75 |
| Najlepsze kursy | 3.05 | 2.49 | 2.75 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 1.80 | 1.93 |
| Najlepsze kursy | 1.80 | 1.93 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.83 | 1.72 |
| Najlepsze kursy | 1.83 | 1.72 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.24 | 1.55 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.32 | 1.57 | 5.00 | 1.15 | 9.50 | 1.04 | 1.29 | 3.40 |
| Najlepsze kursy | 2.32 | 1.57 | 5.00 | 1.15 | 9.50 | 1.04 | 1.29 | 3.40 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.43 | 1.45 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 2.50 | 1.50 | 5.50 | 1.13 | 10.25 | 1.03 | 1.34 | 3.10 |
| Najlepsze kursy | 2.50 | 1.50 | 5.50 | 1.13 | 10.25 | 1.03 | 1.34 | 3.10 |
| # | Drużyna | P | W | R | P | GF | GA | GD | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 10 | 3 | 1 | 31 | 9 | +22 | 33 | |
| 2 |
|
14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | +24 | 32 | |
| 3 |
|
14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | +10 | 30 | |
| 4 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26 | 20 | +6 | 25 | |
| 5 |
|
14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 18 | +1 | 24 | |
| 6 |
|
14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 21 | +2 | 23 | |
| 7 |
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 20 | 0 | 21 | |
| 8 |
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 19 | |
| 9 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 18 | |
| 10 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 19 | -3 | 18 | |
| 11 |
|
14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 15 | |
| 12 |
|
14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 14 | |
| 13 |
|
14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 12 | |
| 14 |
|
14 | 3 | 3 | 8 | 8 | 16 | -8 | 12 | |
| 15 |
|
14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 31 | -17 | 8 | |
| 16 |
|
14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 5 |
| Punkty/Mecz | 1.6 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 3 |
| Średnio Goli | 1.5 |
| Średnio Stracone | 1.5 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 1.8 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 4 |
| Średnio Goli | 1.8 |
| Średnio Stracone | 2.2 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 2.6 |
| Wynik % | 80% |
| Gole/Mecz | 4.4 |
| Średnio Goli | 2.8 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.2 |
| Średnio Goli | 0.6 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 60% |
| Punkty/Mecz | 2.2 |
| Wynik % | 70% |
| Gole/Mecz | 3.3 |
| Średnio Goli | 2.1 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 50% |
| Nie strzelił | 10% |
| Punkty/Mecz | 2 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 3.8 |
| Średnio Goli | 2.4 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 40% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 2 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 2 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 60% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 2.4 |
| Wynik % | 80% |
| Gole/Mecz | 3.4 |
| Średnio Goli | 2.2 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 40% |
| Nie strzelił | 20% |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 9 |
| Średnio Goli | 1.78 |
| Obie Strzelą | 44% |
| Powyżej 2.5 Goli | 11% |
| Powyżej 1.5 Goli | 67% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| Farul Constanța | 6 | 0.67 na mecz |
| Universitatea Cluj | 10 | 1.11 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| Farul Constanța | 1 (11%) |
| Universitatea Cluj | 4 (44%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 9 |
| Średnio Goli | 1.78 |
| Obie Strzelą | 44% |
| Powyżej 2.5 Goli | 11% |
| Powyżej 1.5 Goli | 67% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| Farul Constanța | 6 | 0.67 na mecz |
| Universitatea Cluj | 10 | 1.11 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| Farul Constanța | 1 (11%) |
| Universitatea Cluj | 4 (44%) |
MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.
Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.
Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.