Nasze typy: CFR 1907 Cluj — Wygrana (54%); Poniżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Nie.
Analiza w przygotowaniu
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.60 | 4.59 |
| Betano | 1.30 | 3.50 | 3.35 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.72 | 3.60 | 4.59 |
| Betano | 1.30 | 3.50 | 3.35 |
| Najlepsze kursy | 1.72 | 3.60 | 4.59 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 4.5 | Poniżej 4.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 3.0 | Poniżej 3.0 | Powyżej 5.5 | Poniżej 5.5 | Powyżej 6.5 | Poniżej 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.30 | 3.00 | 1.96 | 1.75 | 3.30 | 1.27 | 6.15 | 1.09 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 1.34 | 3.25 | 2.02 | 1.80 | 3.50 | 1.31 | 6.50 | 1.11 | 1.55 | 2.55 | 1.07 | 8.50 | 2.87 | 1.45 | 11.50 | 1.04 | 16.50 | 1.01 |
| Najlepsze kursy | 1.34 | 3.25 | 2.02 | 1.80 | 3.50 | 1.31 | 6.50 | 1.11 | 1.55 | 2.55 | 1.07 | 8.50 | 2.87 | 1.45 | 11.50 | 1.04 | 16.50 | 1.01 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.98 | 1.82 |
| Betano | 1.91 | 1.83 |
| Najlepsze kursy | 1.98 | 1.83 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.20 | 1.27 | 2.12 |
| Najlepsze kursy | 1.20 | 1.27 | 2.12 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz -1.5 | Goście -1.5 | Gospodarz -1 | Goście -1 | Gospodarz -0.5 | Goście -0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.28 | 3.25 | 2.78 | 1.35 | - | - | - | - |
| Betano | - | - | 3.10 | 1.40 | 2.35 | 1.62 | 1.75 | 2.15 |
| Najlepsze kursy | 1.28 | 3.25 | 3.10 | 1.40 | 2.35 | 1.62 | 1.75 | 2.15 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 6:0 | 6:1 | 6:2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.50 | 11.50 | 28.00 | 90.00 | 400.00 | 6.30 | 7.20 | 16.50 | 55.00 | 250.00 | 1,250.00 | 8.25 | 8.75 | 18.00 | 60.00 | 250.00 | 14.50 | 15.50 | 32.00 | 100.00 | 400.00 | 32.00 | 35.00 | 75.00 | 200.00 | 900.00 | 90.00 | 100.00 | 200.00 | 600.00 | 300.00 | 350.00 | 700.00 |
| Najlepsze kursy | 8.50 | 11.50 | 28.00 | 90.00 | 400.00 | 6.30 | 7.20 | 16.50 | 55.00 | 250.00 | 1,250.00 | 8.25 | 8.75 | 18.00 | 60.00 | 250.00 | 14.50 | 15.50 | 32.00 | 100.00 | 400.00 | 32.00 | 35.00 | 75.00 | 200.00 | 900.00 | 90.00 | 100.00 | 200.00 | 600.00 | 300.00 | 350.00 | 700.00 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.31 | 2.21 | 5.26 |
| Betano | 2.37 | 2.12 | 5.10 |
| Najlepsze kursy | 2.37 | 2.21 | 5.26 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe | Remis/Remis | Gospodarz/Gospodarz | Remis/Gospodarz | Goście/Gospodarz | Goście/Remis | Goście/Goście |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 15.50 | 55.00 | 9.75 | 5.10 | 2.72 | 4.30 | 26.00 | 16.50 | 8.25 |
| Najlepsze kursy | 15.50 | 55.00 | 9.75 | 5.10 | 2.72 | 4.30 | 26.00 | 16.50 | 8.25 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.70 | 1.37 | 6.50 | 1.08 | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 3.05 | 1.39 | 7.00 | 1.09 | 13.00 | 1.02 | 1.47 | 2.72 | 2.02 | 1.80 |
| Najlepsze kursy | 3.05 | 1.39 | 7.00 | 1.09 | 13.00 | 1.02 | 1.47 | 2.72 | 2.02 | 1.80 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.15 | 1.67 | 6.40 |
| Najlepsze kursy | 3.15 | 1.67 | 6.40 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 2.10 | 2.57 | 4.90 |
| Najlepsze kursy | 2.10 | 2.57 | 4.90 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 | Gospodarz -1.5 | Goście -1.5 | Gospodarz -0.5 | Goście -0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.33 | 2.87 | 5.85 | 1.10 | - | - |
| Betano | - | - | - | - | 2.40 | 1.57 |
| Najlepsze kursy | 1.33 | 2.87 | 5.85 | 1.10 | 2.40 | 1.57 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.25 | 13.50 | 2.42 | 5.00 | 15.00 |
| Najlepsze kursy | 2.25 | 13.50 | 2.42 | 5.00 | 15.00 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|
| Betano | 9.00 | 1.04 | 2.80 | 1.40 |
| Najlepsze kursy | 9.00 | 1.04 | 2.80 | 1.40 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|
| Betano | 6.80 | 1.08 | 2.27 | 1.60 |
| Najlepsze kursy | 6.80 | 1.08 | 2.27 | 1.60 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 5.70 | 1.12 |
| Najlepsze kursy | 5.70 | 1.12 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 8.50 | 1.02 |
| Najlepsze kursy | 8.50 | 1.02 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 4.65 | 1.17 |
| Najlepsze kursy | 4.65 | 1.17 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 3.35 | 1.29 |
| Najlepsze kursy | 3.35 | 1.29 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 4:0 | 4:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.67 | 6.20 | 27.00 | 175.00 | 3.50 | 7.80 | 35.00 | 200.00 | 8.75 | 19.50 | 80.00 | 500.00 | 30.00 | 70.00 | 300.00 | 150.00 | 300.00 |
| Najlepsze kursy | 2.67 | 6.20 | 27.00 | 175.00 | 3.50 | 7.80 | 35.00 | 200.00 | 8.75 | 19.50 | 80.00 | 500.00 | 30.00 | 70.00 | 300.00 | 150.00 | 300.00 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.17 | 1.65 | 1.57 |
| Najlepsze kursy | 1.17 | 1.65 | 1.57 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe | Remis/Na wyjeździe |
|---|---|---|---|
| Betano | 1.20 | 1.47 | 1.67 |
| Najlepsze kursy | 1.20 | 1.47 | 1.67 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.37 | 2.85 |
| Najlepsze kursy | 1.37 | 2.85 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.36 | 2.95 |
| Najlepsze kursy | 1.36 | 2.95 |
| Bukmacher | 0 | more 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 8.50 | 16.50 | 4.45 | 3.50 | 4.05 | 6.00 | 11.25 | 24.00 |
| Najlepsze kursy | 8.50 | 16.50 | 4.45 | 3.50 | 4.05 | 6.00 | 11.25 | 24.00 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.67 | 13.00 | 2.50 | 4.20 | 10.50 |
| Najlepsze kursy | 2.67 | 13.00 | 2.50 | 4.20 | 10.50 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| Betano | 6.90 | 1.18 | 12.50 |
| Najlepsze kursy | 6.90 | 1.18 | 12.50 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 2.15 | 1.67 | 4.45 | 1.20 | 1.26 | 3.75 |
| Najlepsze kursy | 2.15 | 1.67 | 4.45 | 1.20 | 1.26 | 3.75 |
| Bukmacher | Remis | 1st Half | 2nd Half |
|---|---|---|---|
| Betano | 3.25 | 3.10 | 2.00 |
| Najlepsze kursy | 3.25 | 3.10 | 2.00 |
| Bukmacher | 0 | more 4 | 1 | 2 | 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.30 | 7.10 | 2.82 | 3.35 | 5.70 |
| Najlepsze kursy | 4.30 | 7.10 | 2.82 | 3.35 | 5.70 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 4.80 | 1.16 | 10.50 | 1.03 | 1.83 | 1.91 |
| Najlepsze kursy | 4.80 | 1.16 | 10.50 | 1.03 | 1.83 | 1.91 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.40 | 1.29 | 7.90 | 1.06 | 12.50 | 1.01 | 1.53 | 2.40 |
| Najlepsze kursy | 3.40 | 1.29 | 7.90 | 1.06 | 12.50 | 1.01 | 1.53 | 2.40 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 2.80 | 1.40 |
| Najlepsze kursy | 2.80 | 1.40 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 4.15 | 1.16 |
| Najlepsze kursy | 4.15 | 1.16 |
| Bukmacher | Odd | Even |
|---|---|---|
| Betano | 1.91 | 1.85 |
| Najlepsze kursy | 1.91 | 1.85 |
| Bukmacher | Gospodarz/Tak | Remis/Tak | Goście/Tak | Gospodarz/Nie | Remis/Nie | Goście/Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Betano | 3.80 | 4.75 | 9.25 | 2.75 | 8.50 | 7.70 |
| Najlepsze kursy | 3.80 | 4.75 | 9.25 | 2.75 | 8.50 | 7.70 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.11 | 2.50 | 4.60 |
| Betano | 2.07 | 2.52 | 4.55 |
| Najlepsze kursy | 2.11 | 2.52 | 4.60 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| Betano | 1.83 | 1.90 |
| Najlepsze kursy | 1.83 | 1.90 |
| Bukmacher | Gospodarz | Goście |
|---|---|---|
| Betano | 1.40 | 2.55 |
| Najlepsze kursy | 1.40 | 2.55 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.58 | 2.18 | - | - | - | - |
| Betano | 1.60 | 2.25 | 3.75 | 1.25 | 8.75 | 1.05 |
| Najlepsze kursy | 1.60 | 2.25 | 3.75 | 1.25 | 8.75 | 1.05 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 | Powyżej 4.5 | Poniżej 4.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.86 | 1.84 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Betano | 1.88 | 1.87 | 3.60 | 1.26 | 7.10 | 1.08 | 1.19 | 4.30 | 11.50 | 1.02 |
| Najlepsze kursy | 1.88 | 1.87 | 3.60 | 1.26 | 7.10 | 1.08 | 1.19 | 4.30 | 11.50 | 1.02 |
| # | Drużyna | P | W | R | P | GF | GA | GD | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 10 | 3 | 2 | 32 | 11 | +21 | 33 | |
| 2 |
|
14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | +24 | 32 | |
| 3 |
|
14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | +10 | 30 | |
| 4 |
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20 | 18 | +2 | 27 | |
| 5 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 26 | 20 | +6 | 25 | |
| 6 |
|
14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 21 | +2 | 23 | |
| 7 |
|
14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 20 | 0 | 21 | |
| 8 |
|
14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 19 | |
| 9 |
|
14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 18 | |
| 10 |
|
15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 20 | -4 | 18 | |
| 11 |
|
15 | 4 | 3 | 8 | 10 | 17 | -7 | 15 | |
| 12 |
|
14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 15 | |
| 13 |
|
14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 14 | |
| 14 |
|
14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 12 | |
| 15 |
|
14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 31 | -17 | 8 | |
| 16 |
|
14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 5 |
| Punkty/Mecz | 1.2 |
| Wynik % | 30% |
| Gole/Mecz | 2.8 |
| Średnio Goli | 1.3 |
| Średnio Stracone | 1.5 |
| Obie Strzelą | 70% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.4 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 1.4 |
| Średnio Stracone | 1.8 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1.4 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 2.4 |
| Średnio Goli | 1.2 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.6 |
| Wynik % | 10% |
| Gole/Mecz | 3.2 |
| Średnio Goli | 1.1 |
| Średnio Stracone | 2.1 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 10% |
| Nie strzelił | 30% |
| Punkty/Mecz | 0.4 |
| Wynik % | 0% |
| Gole/Mecz | 3.4 |
| Średnio Goli | 1.4 |
| Średnio Stracone | 2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 1 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.2 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 20% |
| Punkty/Mecz | 0.2 |
| Wynik % | 0% |
| Gole/Mecz | 4.2 |
| Średnio Goli | 1.2 |
| Średnio Stracone | 3 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 40% |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 7 |
| Średnio Goli | 2.71 |
| Obie Strzelą | 57% |
| Powyżej 2.5 Goli | 57% |
| Powyżej 1.5 Goli | 57% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| CFR 1907 Cluj | 9 | 1.29 na mecz |
| Oțelul | 10 | 1.43 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| CFR 1907 Cluj | 3 (43%) |
| Oțelul | 1 (14%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 7 |
| Średnio Goli | 2.71 |
| Obie Strzelą | 57% |
| Powyżej 2.5 Goli | 57% |
| Powyżej 1.5 Goli | 57% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| CFR 1907 Cluj | 9 | 1.29 na mecz |
| Oțelul | 10 | 1.43 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| CFR 1907 Cluj | 3 (43%) |
| Oțelul | 1 (14%) |
MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.
Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.
Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.