Nasze typy: FC Rot-Weiß Erfurt — Wygrana (66%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.
Analiza w przygotowaniu
Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 6.04 | 4.75 | 1.36 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 6.04 | 4.75 | 1.36 |
| Najlepsze kursy | 6.04 | 4.75 | 1.36 |
| Bukmacher | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 3.5 | Poniżej 3.5 | Powyżej 3.0 | Poniżej 3.0 | Powyżej 4.0 | Poniżej 4.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.42 | 2.58 | 2.15 | 1.59 | 1.68 | 2.01 | 3.10 | 1.30 |
| Najlepsze kursy | 1.42 | 2.58 | 2.15 | 1.59 | 1.68 | 2.01 | 3.10 | 1.30 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.58 | 2.18 |
| Najlepsze kursy | 1.58 | 2.18 |
| Bukmacher | Doma/Remis |
|---|---|
| 1xBet | 2.60 |
| Najlepsze kursy | 2.60 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 8.80 | 9.50 | 8.25 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 9.10 | 7.95 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 8.80 | 9.50 | 8.25 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 9.10 | 7.95 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.53 | 2.79 | 1.75 |
| Najlepsze kursy | 5.53 | 2.79 | 1.75 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.84 | 1.82 | 2.87 | 1.34 | 3.87 | 1.20 | 1.26 | 3.32 |
| Najlepsze kursy | 1.84 | 1.82 | 2.87 | 1.34 | 3.87 | 1.20 | 1.26 | 3.32 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.71 | 1.21 |
| Najlepsze kursy | 3.71 | 1.21 |
| Bukmacher | Gospodarz +0 | Goście +0 |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.71 | 1.21 |
| Najlepsze kursy | 3.71 | 1.21 |
| Bukmacher | Powyżej 1 | Poniżej 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.82 | 1.84 |
| Najlepsze kursy | 1.82 | 1.84 |
| Bukmacher | Powyżej 1 | Poniżej 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.82 | 1.84 |
| Najlepsze kursy | 1.82 | 1.84 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.30 | 1.27 |
| Najlepsze kursy | 3.30 | 1.27 |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1xBet | 3.30 | 1.27 |
| Najlepsze kursy | 3.30 | 1.27 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 4.77 | 3.60 | 6.27 | 10.00 | 7.95 | 6.93 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 4.77 | 3.60 | 6.27 | 10.00 | 7.95 | 6.93 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 2:0 | 2:1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 4.77 | 3.60 | 6.27 | 10.00 | 7.95 | 6.93 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Najlepsze kursy | 4.77 | 3.60 | 6.27 | 10.00 | 7.95 | 6.93 | 10.00 | 10.00 | 10.00 | 10.00 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.83 | 1.31 |
| Najlepsze kursy | 1.83 | 1.31 |
| Bukmacher | Doma/Remis | Doma/Na wyjeździe |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.83 | 1.31 |
| Najlepsze kursy | 1.83 | 1.31 |
| Bukmacher | Powyżej 1.5 | Poniżej 1.5 | Powyżej 2.0 | Poniżej 2.0 | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 | Powyżej 1.0 | Poniżej 1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.84 | 1.82 | 2.87 | 1.34 | 3.87 | 1.20 | 1.26 | 3.32 |
| Najlepsze kursy | 1.84 | 1.82 | 2.87 | 1.34 | 3.87 | 1.20 | 1.26 | 3.32 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.23 | 1.52 |
| Najlepsze kursy | 2.23 | 1.52 |
| Bukmacher | Powyżej 0.5 | Poniżej 0.5 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.23 | 1.52 |
| Najlepsze kursy | 2.23 | 1.52 |
| Bukmacher | Odd | Even |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.78 | 1.78 |
| Najlepsze kursy | 1.78 | 1.78 |
| Bukmacher | Gospodarz | Remis | Goście |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.53 | 2.79 | 1.75 |
| Najlepsze kursy | 5.53 | 2.79 | 1.75 |
| Bukmacher | Powyżej 2 | Poniżej 2 |
|---|---|---|
| 1xBet | 1.67 | 2.03 |
| Najlepsze kursy | 1.67 | 2.03 |
| Bukmacher | Powyżej 1 | Poniżej 1 |
|---|---|---|
| 1xBet | 2.09 | 1.63 |
| Najlepsze kursy | 2.09 | 1.63 |
| Punkty/Mecz | 0.9 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.5 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.5 |
| Obie Strzelą | 50% |
| Czyste konta | 10% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 1.6 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 3.4 |
| Średnio Goli | 1.8 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 0.8 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.6 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.6 |
| Obie Strzelą | 40% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 1 |
| Wynik % | 20% |
| Gole/Mecz | 2.4 |
| Średnio Goli | 1 |
| Średnio Stracone | 1.4 |
| Obie Strzelą | 60% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 40% |
| Punkty/Mecz | 2.1 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 4.4 |
| Średnio Goli | 2.9 |
| Średnio Stracone | 1.5 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 2 |
| Wynik % | 60% |
| Gole/Mecz | 5 |
| Średnio Goli | 2.8 |
| Średnio Stracone | 2.2 |
| Obie Strzelą | 100% |
| Czyste konta | 0% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 1.8 |
| Wynik % | 40% |
| Gole/Mecz | 4 |
| Średnio Goli | 2.8 |
| Średnio Stracone | 1.2 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Punkty/Mecz | 2.4 |
| Wynik % | 80% |
| Gole/Mecz | 4.8 |
| Średnio Goli | 3 |
| Średnio Stracone | 1.8 |
| Obie Strzelą | 80% |
| Czyste konta | 20% |
| Nie strzelił | 0% |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 8 |
| Średnio Goli | 3.5 |
| Obie Strzelą | 75% |
| Powyżej 2.5 Goli | 63% |
| Powyżej 1.5 Goli | 88% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| BSG Chemie Lipsk | 9 | 1.13 na mecz |
| FC Rot-Weiß Erfurt | 19 | 2.38 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| BSG Chemie Lipsk | 0 (0%) |
| FC Rot-Weiß Erfurt | 2 (25%) |
| Metryka | Wartość |
|---|---|
| Łącznie Meczy | 8 |
| Średnio Goli | 3.5 |
| Obie Strzelą | 75% |
| Powyżej 2.5 Goli | 63% |
| Powyżej 1.5 Goli | 88% |
| Drużyna | Razem | Średnia |
|---|---|---|
| BSG Chemie Lipsk | 9 | 1.13 na mecz |
| FC Rot-Weiß Erfurt | 19 | 2.38 na mecz |
| Drużyna | Czyste konta |
|---|---|
| BSG Chemie Lipsk | 0 (0%) |
| FC Rot-Weiß Erfurt | 2 (25%) |
MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.
Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.
Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.