MoroccoMaroko
Botola ProBotola Pro
Runda 1

Amal Tiznit vs Ittihad Tanger Typy i Porady Bukmacherskie

24 wrz 2026
1-3
Koniec meczu
Stade El Bachir, Mohammedia
Pudło
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
1 : 3
FT

Porady bukmacherskie

33%
33%
33%
Amal TiznitRemisIttihad Tanger
Wynik
Remis
33%
Obie drużyny strzelą
Nie
62%
Podwójna szansa
Doma/Remis
66%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Amal Tiznit0
0Remisy
1Ittihad Tanger
4Średnia bramek
100%Obie Strzelają
100%Powyżej 2.5
24 wrz 2026Amal Tiznit1-3Ittihad Tanger
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Nasz model przewiduje Remis z 33% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Obie drużyny strzelą: Nie (62% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 66% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Kiedy i gdzie odbędzie się Amal Tiznit vs Ittihad Tanger?
Amal Tiznit vs Ittihad Tanger odbędzie się 24 wrz 2026 na Stade El Bachir.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1CODM MeknèsCODM Meknès531194+510
2Kawkab MarrakechKawkab Marrakech430164+29
3Wydad ACWydad AC522154+18
4Hassania AgadirHassania Agadir4211118+37
5Ittihad TangerIttihad Tanger421175+27
6Maghreb FèsMaghreb Fès421154+17
7UTS RabatUTS Rabat52123307
8Widad TémaraWidad Témara520364+26
9Difaa EL JadidaDifaa EL Jadida4202111106
10Raja CasablancaRaja Casablanca312021+15
11FAR RabatFAR Rabat211032+14
12Amal TiznitAmal Tiznit5113611-54
13Renaissance BerkaneRenaissance Berkane30302203
14Moghreb TetouanMoghreb Tetouan503228-63
15FUS RabatFUS Rabat402224-22
16CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra4013510-51

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Amal Tiznit
PWPDP
10Rozgrywane
2Wygrane
4Remisy
4Przegrane
Punkty/Mecz1
Wynik %20%
Gole/Mecz2.6
Średnio Goli1
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają70%
Czyste konta30%
Nie strzelił10%

Ostatnie Mecze

24 paźPvs CODM Meknès1-2
18 paźDu Wydad AC1-1
10 paźPvs Difaa EL Jadida2-5
2 paźWu FUS Rabat1-0
24 wrzPvs Ittihad Tanger1-3
Ittihad Tanger
WWDPW
10Rozgrywane
5Wygrane
2Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.7
Wynik %50%
Gole/Mecz2.3
Średnio Goli1.3
Średnio Stracone1
Obie Strzelają60%
Czyste konta20%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

14 paźWvs Maghreb Fès2-1
10 paźPu Kawkab Marrakech1-2
2 paźDvs Moghreb Tetouan1-1
24 wrzWu Amal Tiznit3-1
5 lipWvs CODM Meknès2-1

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy1
Średnio Goli4
Obie Strzelają100%
Powyżej 2.5 Goli100%
Powyżej 1.5 Goli100%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Amal Tiznit11 na mecz
Ittihad Tanger33 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Amal Tiznit0 (0%)
Ittihad Tanger0 (0%)
24 wrz 2026Botola ProAmal Tiznit1-3Ittihad Tanger

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska