SpainHiszpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Runda 2

Algeciras vs Antequera Typy i Porady Bukmacherskie

Estadio Nuevo Mirador, Algeciras

Nasze typy: Remis (45%); Powyżej 2.5; Obie drużyny strzelą: Tak.

Najlepsza stawka
Nasza propozycja
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Zaufanie
Zgadzasz się z tą prognozą?

Porady bukmacherskie

45%
45%
10%
AlgecirasRemisAntequera
Wynik
Algeciras
45%
Liczba goli
Powyżej 2.5
52%
Obie drużyny strzelą
Tak
61%
Podwójna szansa
Doma/Remis
90%
Kursy aktualizowane co godzinę
Typy są przeliczane co 2 godziny
Zablokowane 2 godziny przed rozpoczęciem

Analiza ekspertów

Analiza w przygotowaniu

Nasz ekspert przegląda najnowsze statystyki, formę i kursy dla tego meczu. Pełna analiza będzie dostępna wkrótce.

Kluczowe Statystyki

Algeciras3
1Remisy
2Antequera
2.5Średnia bramek
50%Obie Strzelają
33%Powyżej 2.5
11 mar 2026Antequera2-0Algeciras
8 lis 2025Algeciras1-0Antequera
22 mar 2025Antequera1-3Algeciras
21 gru 2024Algeciras1-1Antequera
20 kwi 2024Algeciras2-3Antequera
Zobacz wszystkie mecze

Najczęstsze pytania

Kto wygra Algeciras vs Antequera?
Nasz model przewiduje Algeciras z 45% pewnością na podstawie formy, bilansu i analizy statystycznej.
Czy obie drużyny strzelą w Algeciras vs Antequera?
Obie drużyny strzelą: Tak (61% pewności).
Czy podwójna szansa 1X to dobry zakład na Algeciras vs Antequera?
Nasz typ podwójnej szansy to 1X z 90% pewnością — pokrywa dwa wyniki przy mniejszym ryzyku.
Ile goli padnie w Algeciras vs Antequera?
Spodziewamy się Powyżej 2.5 goli (52% pewności) na podstawie statystyk ofensywnych i defensywnych.
Kiedy i gdzie odbędzie się Algeciras vs Antequera?
Algeciras vs Antequera odbędzie się 15 lis 2026 na Estadio Nuevo Mirador.

Dodatkowe informacje

#DrużynaPWRPGFGAGDpktForma
1Villarreal BVillarreal B106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3Real MurciaReal Murcia10613128+419
4IbizaIbiza105231713+417
5Real JaénReal Jaén9441139+416
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madryt IIReal Madryt II104331311+215
9GimnasticGimnastic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madryt IIAtlético Madryt II102531816+211
15AntequeraAntequera102531414011
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Mistrzów
Liga Europy
Liga Konferencji
Spadek

Szczegółowa Forma i Ostatnie Mecze

Algeciras
WWPWW
10Rozgrywane
4Wygrane
1Remisy
5Przegrane
Punkty/Mecz1.3
Wynik %40%
Gole/Mecz3
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.6
Obie Strzelają70%
Czyste konta30%
Nie strzelił0%

Ostatnie Mecze

25 paźWvs Real Madryt II2-0
17 paźWvs Hércules2-0
11 paźPu Europa FC1-2
4 paźWvs Rayo Majadahonda1-0
26 wrzWu Juventud Torremolinos2-1
Antequera
DDPDP
10Rozgrywane
2Wygrane
5Remisy
3Przegrane
Punkty/Mecz1.1
Wynik %20%
Gole/Mecz2.8
Średnio Goli1.4
Średnio Stracone1.4
Obie Strzelają70%
Czyste konta10%
Nie strzelił20%

Ostatnie Mecze

1 lisPvs Real Murcia0-1
24 paźDu Huesca1-1
18 paźPu Real Madryt II2-3
11 paźDvs FC Cartagena1-1
4 paźDu Sant Andreu2-2

Historia Spotkań

Statystyki Zakładów

MetrykaWartość
Łącznie Meczy6
Średnio Goli2.5
Obie Strzelają50%
Powyżej 2.5 Goli33%
Powyżej 1.5 Goli67%

Gole dla Zespołu

DrużynaRazemŚrednia
Algeciras81.33 na mecz
Antequera71.17 na mecz

Czyste konta

DrużynaCzyste konta
Algeciras2 (33%)
Antequera1 (17%)
11 mar 2026Primera RFEF - Grupa 2Antequera2-0Algeciras
8 lis 2025Primera RFEF - Grupa 2Algeciras1-0Antequera
22 mar 2025Primera RFEF - Grupa 2Antequera1-3Algeciras
21 gru 2024Primera RFEF - Grupa 2Algeciras1-1Antequera
20 kwi 2024Primera RFEF - Grupa 2Algeciras2-3Antequera
3 gru 2023Primera RFEF - Grupa 2Antequera0-1Algeciras

Ważna Informacja: Odpowiedzialna Gra i Zrzeczenie się Odpowiedzialności za Prognozy

18+

MUSISZ MIEĆ 18+ LAT, ABY OBSTAWIAĆ. Hazard wiąże się z ryzykiem i może uzależniać. Prosimy grać odpowiedzialnie i stawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić stracić.

Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej i powinny być używane tylko w celach rozrywkowych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów.

Nie jesteśmy licencjonowanymi doradcami finansowymi lub hazardowymi. Zawsze skonsultuj się z fachową poradą przed podejmowaniem decyzji o zakładach.

18+Lokalne źródła pomocy w odpowiedzialnym hazardzie — Polska